Wpis z mikrobloga

#ps4 Sony z tygodnia na tydzień utrudnia kupowanie triali. Wcześniej nie dało się kupić triala, bo na konsoli wyskakiwał dziwny błąd, a teraz, kupując przez stronę www wyskakuje komunikat że przeglądam stronę z innego regionu niż mam konto, a jeszcze tydzień temu ten sposób działał. No i muszę tracić czas na ogarnięcie darmowego VPN xD Ci durnie zamiast skupić się na produkcji ps5, skupiają się na utrudnianiu kupowania subskrypcji.
  • 23
  • Odpowiedz
No dobra niech będzie 160zł choć jednak to cena promocyjna i jednak powinno się to zaznaczać, bo każdy szasta tym 160 jakby to była oficjalna całoroczna cena ps+ a tu jednak aby ją osiągnąć też trzeba trochę przy kombinować i kupić w odpowiednim czasie i miejscu.
  • Odpowiedz
@Noiser13: Za 240 zł mam spodnie albo bluzę, które ciężko jest zdobyc za darmo. Wyznaję zasadę taniego życia. Nie płacę za nic, co można zdobyć za darmo i w sposób legalny.

Jestem porejestrowany na wszystkich stronach z darmowymi kluczami do różnych płatnych serwisów dzięki czemu wydaje kasę tylko na najpotrzebniejsze rzeczy. Poza tym nie w każdym miesiącu uda mi się zarobić 10k. W tym roku częściej koło 8.5-9k niż 10k
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Marek1991: serio szkoda ci zapłacić 160zl za rok ps plusa? #!$%@? ultimate p0lak i jeszcze pisowiec xD


@MaxVerstapen: Mareczek rok temu mi pisał, że GOW za 50 zł to za drogo. xD

  • Odpowiedz