Wpis z mikrobloga

@Warzywo: Nie rozumiesz ! Gonciarz to CUUUCK bo nie tylko nie chwali się na każdym filmie jak rucha to jeszcze rozstał się z kobietą ! Nie ma nic bardziej beciarskiego niż bycie w związku ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: dopóki gość nie stał się tematem filmików Szarpankiego, to nie wysłuchałem w życiu nawet pół minuty jego #!$%@?, i nie żałuję. Na ten moment to, co odwala mogę uzasadnić tylko na dwa sposoby:

a) jest taki, jak wynika z jego filmików, czyli uber cuck, wkręcony w te wszystkie babskie punkty widzenia i dominującą w opinii publicznej narrację o toksycznej męskości, natomiast z racji swojej "pozycji" (kasa i pseudosława) mimo #!$%@?
  • Odpowiedz
Po sławie i ilości subskrybentów gonciarza, jestem skłonny stwierdzić, że 80% lasek do których by zagadał chciałyby z nim być ¯_(ツ)_/¯


@NatarczyweConfetti Za nim go poznają, potem proporcje sie odwracają

@Eugeniusz_Zua A to że trafia w trendy wynika z tego że jest wykopkiem i śledzi wszystko to co się "klika" w internecie. Tyle ze to najgorszy rodzaj wykopka - hipokryty, nie przyzna a wręcz gardzi wykopem, a mimo to perfidnie wynosi co
  • Odpowiedz