Wpis z mikrobloga

Dżizas... jaka słabizna, gdzie moje pryncypałki? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

A tak na poważnie jedno wielkie WOW, dzięki @senkju! Pakę ledwo doniosłem, bo przed odebraniem z paczkomatu byłem jeszcze w Lidlu na zakupach xD więc trudno było się zabrać.

Zapakowanie — pierwsza klasa, wszystko przyszło w perfekcyjnym stanie. List ręcznie pisany zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie — masz bardzo ciekawe zainteresowania, w szczególności z tymi flagami :D od razu skojarzyłem z Sheldonem z Big Bang Theory.

Jedzonko dosłownie z całego świata, z czego ogromnie się cieszę, bo lubię próbować nowych rzeczy. Postaram się nie zjeść wszystkiego jednego dnia, ale nie obiecuje ;)

Jednak i tak to, co pojawiło się na samym dnie, przebiło wszystko — jako fan planszówek bardzo doceniam, średnia na BGG 8.6 nie bierze się z powietrza ;) Opinie o Pandemic Legacy są świetne, o czym przekonam się już niebawem na własnej skórze — już nie mogę się doczekać!
Co najlepsze, jak wysłałem swojemu różowemu paskowi zdjęcie paki, to się mocno zdziwił, bo miesiąc temu miałem dostać tę grę planszową na urodziny, ale wpadła promka na Ring Fita.

Tak więc paczka trafiona w 110%! Jeszcze raz dziękuje Ci @senkju i również życzę wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku!

Poprzednie paczki:
Wykopaka 2019
Wykopaka 2018

#wykopaka #pokapake #wykopoczta #chwalesie
Pobierz konradoryginalny - Dżizas... jaka słabizna, gdzie moje pryncypałki? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

A ...
źródło: comment_1607345598ojfGpI4Y5JjccjXh1bbTGV.jpg
  • 23
@pieczarkowy: kupuj jak będziesz miał pewność, że masz stałą ekipę do grania kilku-kilkunastu wieczorów w jeden tytuł. Inaczej gry Legacy nie mają sensu. Sam miałem kiedyś pandemie i sprzedałem ją jeszcze przed dodrukiem bo nie miałem zwyczajnie z kim przejść kampanii :D jak lubisz samą pandemię to polecam Pandemia: Cthulhu