Wpis z mikrobloga

Mirki, Mirabelki z #gdansk #gdynia #sopot #trojmiasto #kaszuby święta za pasem, a nie wolno przecież zapomnieć choince! Jak wiecie z tego posta POST mam własną plantację drzewek na święta - świerki pospolite, jodły kaukaskie czy świerki srebrzyste zarówno te cięte jak i kopane do doniczek. Drzewka, które osobiście formujemy i nawozimy. Nie ma tu mowy o żadnych ciężarówkach z Danii...Wszystko nasze, wycinane dopiero 10 grudnia nie szybciej! Plantacja zaledwie 30 km od centrum Gdańska. Kilku z was już mnie zdążyło odwiedzić na plantacji, i wciąż do tego zachęcam (szczególnie jako atrakcja dla dzieci na weekend) jednak od 12.12 czyli najbliżej soboty zaczynamy sprzedaż w Gdańsku na targowisku przy ul. Elbląskiej (obok stadionu żużlowego Wybrzeża) stąd moje przypomnienie dla plusujących. Szukajcie gościa w polarze hilti, to ja :D
Jak mówiłem, na hasło "mirkoblog" czy też "wuja" chętnie opuszczę tego przysłowiowego piątaka ;)

P.S. osoba, która wygrała rozdajo dowie się o tym 12 grudnia jak już będę w Gdańsku. Trzymajcie się i do zobacznia!

Wuja66 - Mirki, Mirabelki z #gdansk #gdynia #sopot #trojmiasto #kaszuby święta za pas...

źródło: comment_16074613530EbxvJUz6haIicnzMU3Tuf.jpg

Pobierz
  • 57