Wpis z mikrobloga

Dobre wieści dla allegrowiczów MM. Wczoraj wygenerowany numer, a dzisiaj o 22:30 mediamarkt nadał przesyłkę - taki dostałem email z DPD. Aukcja allegro z 2 padami 19.11 przy informacji "wysylka po 15". Tracker ma status "Przyjęcie przesyłki w oddziale DPD". To też informacja dla innych - wpadł juz kolejny rzut (który miał być planowany po 15.12). Odświeżajcie strony sklepów
#ps5
  • 18
@solutio: To jutro powinieneś dostać. Ja zamawiałem przez allegro w rzucie 23.11 z 2 padami + spidey + fifa i dziś tylko wprowadzili numer przesyłki (oczekuje na nadanie), ale nadal pokazuje oczekiwany termin dostawy na 16-18.12
@pickles: jutro sprawdze, ale chyba bylo wtedy sprzedanych dopiero cos miedzy 100-200 sztuk

dziś tylko wprowadzili numer przesyłki


@Wierszu: mi wprowadzili nr przesylki wczoraj wieczorem, a dzis wpadla w rece kuriera. Spodziewaj sie ze jutro tez ruszy w trase :-) termin tez mi pokazywal 16-18.12
@orzel90: A czemu mnie o to pytasz? Ty masz gwarancję dostawy do 15 grudnia, 15 grudnia jeszcze nie ma - tak więc nie masz powodów, żeby się denerwować. Co z tego, że ktoś kto miał mieć dostarczone później dostanie wcześniej? Może tak im lepiej logistycznie pasuje albo mają za dużo padów i gier na magazynie tak więc najpierw wysyłają bundle? Powodów może być kilka, ale jeśli Ty też dostaniesz przed tym
@orzel90: po 15 grudnia ale z gwiazka ze jak przyjdą to dostaniemy szybciej. Ktos inny kupil ze strony i tez mowil ze wygenerowali dzis nr. Dostali pewnie wczoraj palety i teraz beda lecieli ze wszystkimi zamowieniami
Kupiłem na allegro 19.11 o 10:20 więc powinienem dostać wcześniej, niż @solutio no ale cóż


@sewesew: nie no ja chyba cos ok 10:00-10:10 kupywalem bo sie poddalem bo strony zle mi dzialaly. Jak sfinalizowalem transakcje i po jakims czasie dalem f5 to bylo dopiero 100-200 kupionych wiec ja mogłem kupić jak bylo i 40 dopiero sprzedanych