Wpis z mikrobloga

#revolut

#!$%@? no nie wierze. Czekam na ważny przelew od listopada. Zawsze w apce pokazywało mi, że mój numer konta to GB31REVOXXXXXXXXXXx itd. Przelew został wysłany, do dzisiaj nie dotarł. Supportowi już z 3 potwierdzenia wysłałem i nikt z tych idiotów nie zauważył, że mój numer konta został z dupy zmieniony na LT31XXXXXXXXXXXXXXXXXXx

NO JA #!$%@?. #!$%@? wie gdzie moja kasa trafiła, a support nawet tego nie zawuważył. Dramat #!$%@?. Piszę do nic, ale oczywiście mają wielkie obłożenie i #!$%@? jestem taki zły, że ja #!$%@?.

Likwiduje to gówno, bo cyrki wiecznie tam są.
  • 8
@kosti9191: W momencie przenoszenia się do Revolut Bank dostałeś maila w którym informują że zmienia się IBAN na Litewski. Plus, przez dwa miesiące od zmiany można ciągle korzystać ze starego numeru konta, więc tak czy siak powinieneś dostać przelew
@rohlik: Gdzieś w sierpniu sprawdzałem numer konta i było GB. Cały czas na niego dostawałem kasę. Teraz od 18.11 czekam na przelew na ten właśnie numer konta i do dzisiaj nie dotarł. Revolut NIBY GO NIE WIDZI, nadawca mówi, że przelew poszedł. No ja #!$%@?...
Patrzę w apce i numer litewski.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kosti9191: z 2 miesiące temu zaczęli przenosić ludzi z UK do Litwy, ale numer wciąż aktywny. Ale dlatego że są takie problemy to nie korzysta się z revoluta do przelewów. Pewnie ich pośrednik zawinił. Pisz oficjalna reklamacje, w internecie znajdziesz specjalny email do tego, a później do odpowiedniej instytucji nadzorującej