Wpis z mikrobloga

Czemu teraz nie robią takiej muzyki (,)

Posłuchajcie, najlepiej od 02:41 momentu (zwłaszcza gdy słuchacie po raz pierwszy). Te gitary, te instrumenty, petarda. Trochę o depresji, trochę o samotności, trochę o intuicji. Tekst wymagający myślenia, z przesłaniem. Niby tylko zwykła Beata i kiczowaty Bajm, a myślę że sam Pink Floyd nie powstydziłby się takiego utworu.

#muzyka #muzykapolska #lata80 #jaramsie #gimbynieznajo #polskamuzyka #rock #rockprogresywny #polecam #depresja #przegryw
  • 2
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kocimietka_BB: Ostatnio też to rozkminiałem. Od jakiegoś czasu zacząłem słuchać wczesnego bajmu, sośnickiej, kubasińska i polski big beat, ta muzyka po prostu jest dobrze skomponowana. Może w dzisiejszych czasach słyszymy wszędzie muzykę słabej jakości i dlatego dobrze wykonana i skomponowana muzyka nam się podoba.
@Fat_Mo: Jeśli chodzi o polską muzykę to najwięcej perełek odkryłem słuchając ostatnio Czesława Niemena, Zbyszka Wodeckiego, Marka Grechuty, Budki Suflera, Lady Pank, Zdzisławy Sośnickiej, Małgorzaty Ostrowskiej i Krystyny Prońko. Akurat zespół Bajm i Beata Kozidrak są następni na liście. ()