Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sylwke3100: no tak tak. Każdy ma stawać tam i przesiadka. Idotyzm.

Plus, PKM Jaworzno ma swoje bilety dużo tańsze, a na przesiadce będą potrzebne kolejne.

@matiJ: Tańsze tylko z perspektywy poruszania się wyłącznie po Jaworznie, poza nim się robi mniej kolorów. Szczególnie jak się myśli polityką izolacji.
  • Odpowiedz
@lajsta77: Zawodzie, to ten słynny "dworzec przesiadkowy" gdzie zostawiasz samochód i dojedziesz w każdy zakątek kato komunikacją miejską. ekhm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
W ogole te wizualizacje to chyba robią artyści nie mający pojęcia że materiał który byłby zdatny to odwzorować zostanie wynaleziony za 200 lat
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Zawsze mnie zastanawia, skąd biorą się pomysły na zatrudnienia tych wizjonerów - artystów (często nawet nie architektów) wymyślajacych nierealne wizualizacje projektów by mieć powód, aby na koniec inwestycji wprowadzić ludzi w zażenowanie :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hahaha666: oczywiście że można budować, tyle że już na etapie koncepcji kwota przeznaczona na inwestycję jest z góry ograniczona, a system funkcjonowania przetargów tylko tą kwotę uszczupla więc tworzenie tego typu wizualizacji dla inwestycji publicznych zupełnie mija się z celem
Budynek na zdjęciu najprawdopodobniej jest inwestycją prywatnego podmiotu, który założył określony cel i chciał go osiągnąć bez względu na koszty
  • Odpowiedz
@sylwke3100: 240 zł na rok na wszystkie trasy, więc chyba sporo taniej niż w KZK GOP. Ale mogę się mylić, bo od lat nie jeżdżę autobusami


@matiJ: Taniej nie znaczy lepiej - szczególnie w takim przypadku kiedy musisz wyjeżdżać poza miasto i główny ciąg komunikacyjny Mysłowic czy Sosnowca.

Takie porównania są bezsensowne (jakbyś Warszawę z Pcimiem Dolnym porównywał) bo jednak bilet ZTM ma większe możliwości niż ten z Jaworzna.
  • Odpowiedz
@sylwke3100: ale chodzi mi o to, że teraz kupowałeś roczny z PKM i wysiadałeś sobie w centrum Kato czy gdzie tam na trasie PKM chcesz. A aktualnie musisz dokupić kolejny bilet miesięczny/roczny żeby podjechać kilka przystanków. Ewentualnie czasowe brać
  • Odpowiedz