Wpis z mikrobloga

@Badger-: możesz się srogo zdziwic jakoscia i spasowaniem. Niektóre są ok a niektóre są tragiczne. Nawet w zestawie potrafią być klocki od różnych dostawców i różnią się jakością. My kupiliśmy dzieciom że 3-4 zestawy podróbek ale już z tym skończyliśmy bo naprawdę jakość LEGO a chinszczyznynto niebo a ziemia. Ceny zestawów dla dzieci były 2x tańsze niż podobne LEGO ale jakośc w porównaniu do jego to dnom teraz kupujemy żadziej ale
@Badger-: po pierwsze próbujesz kupić jakieś gówno praktycznie nie wiele taniej od lego. Możliwe, że na fali popularności 42078 spodobał ci się ten model, ale to jakiś syf. Przyjrzyj się dobrze.

A co do chińczyków, to najpierw do czego ma służyć model, na półkę, czy do budowy innych zestawów. Jak na półkę to jeden grzyb co kupisz. Jak do zabawy, budowy to często jest problem ze zbyt ciasnym spasowaniem elementów, 300
@Badger-: Kupiłem od chińczyka bugatti veyron, do składania ok, ale potem tylko na półkę, do zabawy się nie nadaje, mechanicznie kiepsko. Cena około 100$. Tragiczna instrukcja (trudno odróżnić kolory).
@Badger-: mam ISS z alliexpress. Ogólnie mega fun z budowy, na półce prezentuje się super, cena jakieś niecałe 100 zł (wtedy kosztowało ponad 300). ALE - cały czas miałem obawę, że zaraz mi sie rozleci xD Jakieś creatory z budynkami bym brał, saturna też, ale te skomplikowane i precyzyjne zestawy to bym się bał
@Badger-: I jeszcze chcesz kupować u jakiegoś oszusta JSMTN LTD. albo chińczka, który nawet nie umie dobrać odpowiedniej kategorii i kłamie w tytule aukcji (jak słynne z #nieolx: nielego nietechnic)

Office 327B, 182-184 High Street North
E6 2JA LONDON
NIP oszusta: 12628580

Świadczymy usługę pośredniczenia w sprzedaży towaru zakupionego przez Kupującego od dostawcy zagranicznego.