Wpis z mikrobloga

  • 3
@BrockLanders czeresniak to jest przegrana karta, zagubiony to on może był na początku ale jego działania pokazują, że jest zwyczajnie betonem i w dodatku nie wie czego chce - kobieta tylko do roboty w sadzie i w domu, do rodzenia dzieci, broń Boże własnego zdania xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rysownik: @Nicolai na pewnej grupie dziewczyna napisała, że jej szwagierka robi paznokcie tak gdzie Magda pracuje. Warto też zobaczyć, ze napisała to już 2 tygodnie temu, a nie dziś.
  • Odpowiedz
@BeachYes: czy w ciąży jest to nie wiem, ale pewnie się dowiem prędzej czy później. Resztę mogę potwierdzić czyli to, że miała z nim kontakt już w trakcie programu. Jak wpiszecie imię i nazwisko rolniczki w google to znajdziecie w jakim salonie kosmetycznym pracuje, jest nawet jej zdjęcie.
  • Odpowiedz
@BeachYes: aż sam jestem teraz ciekawy jakie jaja wyjdą. I czy serio jest. Widziałem ją parę dni temu i nie zauważyłem aby była w ciąży. No ale też nie stałem jak debil i się jej przyglądałem, tylko swoje zakupy robiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BeachYes: Jak jest to jest a jak nie to nie, nie ma co się wg mnie rozwodzić, wiecie jak teraz jest, ktoś jest miesiąc dwa w ciąży a potem załamka bo dziecka już nie ma. Jak urodzi to się wszyscy dowiemy, mam nadzieję że jak już się doczekamy małego kartofelka to że każdy zapomni o udziale jego rodziców w tv i jako tako będzie miał normalne życie.
  • Odpowiedz