Wpis z mikrobloga

@Damin2007: Większośc lasek jest niedojrzałych i mają #!$%@? w głowie przez wychowanie i myślą jak dzieci.
Czego efektem jest to że jak ty coś dla niej robisz.. to tracisz w jej oczach szacunek czy pożądanie.
Nie ma dla przeciętnej kobiety nic bardziej obrzydzającego i odpychającego niż facet któremu na niej zależy..

Ma wartość tylko jak jest wyzwaniem, że muszą coś robić aby go mieć, zabiegać o niego, i widzą go jako
@Damin2007: Znam takie małżeństwo,które zostało małżeństwem tylko dlatego,że się przyjaźnili i byli dla siebie dobrzy. Problem w tym,że partner nigdy dla niej nie był atrakcyjny seksulanie. Mimo,że dzieci i psy to ona zawsze jak zobaczyła postronnego przystojniaka,to zawsze była podnieta na całego. I po tylu latach ze sobą kruszy się ten zwiazek. Partner musi pociągać kobietę i być dla niej atrakcyjny.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@r5678: może się wydawać, że to prawda ale target jest niecałkowity
jest to generalizowanie
Popatrz w drugą stronę, czy chciałbyś by loszki z normalnych sfer tak generalizowały facetów?
@zortabla_rt: Ja nigdzie nie napisałem, że wszystkie, napisałem że przeciętna kobieta. Jednak jakbym miał się skupiać tylko na swoim doświadczeniu to 100% kobiet a akurat byłem idealnym "materiałem testowym" bo kiedyś się nie szanowałem oraz wszystko miało dla mnie duże znaczenie. Daj człowiekowi władzę a dowiesz się kim jest. Na prawdę mega łatwo było kobiecie mnie owinąć w okół palca. Potem jak się ogarnąłem po toksycznym związku to w ogóle nie