Wpis z mikrobloga

Nikt raczej nie kupi takich taczek, żeby jeździć wokół wykopu na budowie.


@gress: otóż kupują, ale nie w Polsce bo nas na to nie stać. Zagraniczne rodzinne firmy jak najbardziej. W Niemczech każdy budowlaniec chodzi w ubraniu roboczym marki strauss, u nas spodnie czy buty tej firmy kosztują ok. 400zl
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@orbitowski: murarz co stawiał mój dom miał 2 taczki z gąsiennicami napędzane na silniki dieslowe. Mega sprawa - zrobił z rusztowań rampę i wwozili sobie beton i cegły na piętro bez wysiłku. Mówił że sobie z Japonii sprowadził
  • Odpowiedz
Pchałem , jest ciężko , ale w kieszeni zostało £705


@orbitowski: polak zaoszczedzi £700, r******e sobie kręgosłup i wyda £1500 na rehabilitacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Royal_Email: Sadze, ze ta taczka prędzej sama się #!$%@? przy konkretnej robocie niż kręgosłup.
  • Odpowiedz
@orbitowski: murarz co stawiał mój dom miał 2 taczki z gąsiennicami napędzane na silniki dieslowe. Mega sprawa - zrobił z rusztowań rampę i wwozili sobie beton i cegły na piętro bez wysiłku. Mówił że sobie z Japonii sprowadził


@Rebeliant: Ok, ale ta akurat jest napędzana przez dwie bateryjki 18v
  • Odpowiedz
@orbitowski: to sobie kupisz drugą jak klęknie, kręgosłupa już nie, naprawdę trzeba takie rzeczy tłumaczyć? Najwyraźniej ciężko pojąć takie podstawy jak higiena pracy jak ktoś ma wpojoną mentalność chłopa pańszczyźnianego.
@Ggggghhhhhh: jakim sposobem ci tyle wywszło? 8 godzin dziennie licząc to 17,5.
  • Odpowiedz
@orbitowski: to sobie kupisz drugą jak klęknie, kręgosłupa już nie, naprawdę trzeba takie rzeczy tłumaczyć? Najwyraźniej ciężko pojąć takie podstawy jak higiena pracy jak ktoś ma wpojoną mentalność chłopa pańszczyźnianego.

@Ggggghhhhhh: jakim sposobem ci tyle wywszło? 8 godzin dziennie licząc to 17,5.

@system_shock: Prześledź cały wątek. Według wykopków , przeciętnego Polaka , mieszkającego w przeciętnej Anglii , zarabiającego przeciętne pieniądze jak najbardziej stać na zakup taczki za £705 .
  • Odpowiedz