Wpis z mikrobloga

Czy ktoś się brał za wyciszanie wentylatora PS5? Widziałem, że na yt dają jakieś podkładki pod śrubki. Nie ma u mnie tragedii, ale słyszę lekkie klekotanie konsoli siedząc 2,5m od niej, irytujące zwłaszcza jak coś się pobiera w trybie uśpienia bo wtedy też ją słyszę. To taki dźwięk jakby silnik diesla pracował w środku xD
Wydaje mi się, że powinien być tylko szum wydmuchiwanego powietrza, a nie żadne inne odgłosy, chyba że się mylę i według Sony to normalne ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#ps5
  • 19
A w waszych PS5 słychać tylko szum czy też są jakieś inne odgłosy? Bo nie wiem czy to ja jestem przewrażliwiony czy faktycznie jakaś trafiona jest. Mam porównanie tylko z Series X, który jest praktycznie niesłyszalny.
@Maciek1422: Slychac brzeczenie z wentylatora jeszcze, na szczescie problemu z cewkami u mnie nie ma. Co do wentylatora to musisz przywyknac, mam podkladke chlodzaca pod lapka i tam jeszcze glosniejsze brzeczenie jest xD
Mierzylem decybele dzwieku wydawanego z konsoli i sa w granicach 40-45db w grach wiec i tak dobrze
@gawix: dokładnie tak jak piszesz. W menu idealna cisza a podczas grania bzyczy lekko. Jak sie wsłucham to słychać z 2 m, chyba że gram nieco głośniej to już nic nie słysze :) Mi to jakoś nie przeszkadza. Może po nowym roku oddam do naprawy bo może do tego czasu mu przejedzie :)
@himramir z tego co poczytałem to raczej większość konsoli ma ten problem. Ja napisałem już do suportu PlayStation, żeby mieć ślad o problemie.
@gawix: Wołaj mnie też jak ci odpiszą :)

Czyli na razie trzeba się z tym pogodzić, denerwują mnie takie dźwięki także mam nadzieje że po zgłoszeniu na gwarancję będą coś z tym robić.
@Konrad57 że mogę wysłać konsole na gwarancję, albo naprawia albo wymienią. Na obecną chwilę z racji braku dostępności konsoli nic z tym nie robie. Wyśle jak będzie na konsola na półkach