Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki #logikarozowychpaskow

TL;DR - moja dziewczyna mówi, że się z nikim nie spotyka a jak ktoś by zaproponował to by odmówiła a ja z fejkowego konta na Instagramie zaprosiłem ją na randkę i będę teraz się z nią 'bawił' psychologicznie. Na szczęście krótko z nią jestem oraz baaaaaaardzo mało na nią wydałem (dzięki za społeczność Red Pill) także nie ma problemu.

Moja dziewczyna powiedziała, że mnie kocha i że jestem dla niej jedynym mężczyzną, którego pragnie i że jak ktoś by do niej napisał na IG to by go olała, no to postanowiłem to sprawdzić ( ͡° ͜ʖ ͡°). Stworzyłem fejkowe konto i po 3 dniach pisania dała się zaprosić, potem napisałem że chcę ją ostro wyruchać to się obraziła i powiedziała, że nie szanuję kobiet i że będzie musiała mnie zablokować ale oczywiście tego nie zrobiła xD.

Teraz ja z tego fejkowego konta wysłałem wiadomość do samego siebie (na prawdziwe konto) pytając kim ja dla niej jestem i że pytam ich wszystkich followersow żeby mieć pewność że nie kręci na boku. I ja jej jutro powiem, że mnie taki ktoś o to zapytał i powiem, że jeszcze mu nic nie odpisałem.

Pewnie zapyta o login gościa i wyśle mi wybrane screeny z rozmów (choć mówiła, że będzie ich ignorować jak napiszą ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Może usunie czat, ale ja wszystkie screeny mam zapisane na telefonie.

Później ona będzie pewnie błagała fejka żeby tylko nie wyjawił mi prawdy o niej. Ale będzie śmiesznie, ale będzie się motać, a ja będę to wszystko nagrywał xD.

Będzie wielka beka. Jestem ciekaw co dokładnie mi powie.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fda5a8f35ed44000acdded3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 56