Wpis z mikrobloga

#perfumy #rozbiorka #rozbiorka71

Hejo Mirasy! Szybka akcja redukcji zapasów, bez pitolenia tym razem - na pożegnanie roku, a przede wszystkim cebulomatu.

Do wyboru:
1. Armaf Club De Nuit Sillage | (60ML)(1,4zł/ML) – całkiem przyjemny naśladowca Creed Silver Mountain Water.

2. Armaf Tres Nuit |(80ML)(0,7zł/ML) – całkiem przyjemny naśladowca Creed Green Irish Tweed.

3. Moschino Toy Boy |(80ML)(1,5zł/ML) – chłodna, męska, nieco ostra róża, pełna sprzeczności.

4. Armaf Bucephalus NO. XI | (80ML)(1,6zł/ML) - Aventus sklonowany w sposób szlachetny, z własnym, lekkim twistem kremowej słodyczy wanilii, a przy tym w sporej dozie owoców.

5. Guerlain L´Homme Ideal EDP | (80ML)(1,85zł/ML) - zapach z kategorii „mistrz świata i okolic”, absolutny must have dla każdego.

6. Ard Al Zaafaran Jazzab For Him EDP |(80ML)(1,4zł/ML) – praktycznie niedostępny w PL klon Acqua Di Gio Profumo – bliski DNA pierwowzoru, ale z podobnymi jak obecne wypusty AdG Profumo parametrami – czyli poprawnie, lecz bez zachwytów.

7. Ard Al Zaafaran Dar Al Hae Men EDP | (80ML}(1,3zł/ml) - wyraźna inspiracja Hawasem/Invictusem, ale bez aż tak mocnej tej denerwującej nuty gumy balonowej, za to więcej dzieje się w cytrusową stronę.

8. Ard Al Zaafaran Ahlam Al Arab | (60ML)(1,2zł/ML) - ten już niczego nie naśladuje – jest mieszanką nieostrych przypraw z piżmem, cedrem i cytrusami.

ZASADY I OGRANICZENIA:
OLX - Zostało mi 20 butelek 10ml, więc jeśli okaże się, że zainteresowanie będzie większe, to nie zdążymy w ramach kończącego się promo, skończyły mi się również darmowe ogłoszenia, więc kolejne mogę wystawiać za dopłatą 2,50zł, dlatego:
Wysyłka OLX paczkomat – 3,50zł;
Wysyłka tradycyjny paczkomat InPost – 12zł
Płatność: BLIK/Przelew/OLX
Przy wysyłce OLX płatność dzielona BLIK/przelew + aukcja OLX na niską kwotę.
Odlewam od 10ml, a flakoniki zostają u mnie
Szkło brąz od decant pe el – 3zł/szt.
Tradycyjne rezerwacje na ml dostępne. Pojemności: 10ml; oraz pojedyncze sztuki 20ml; 30ml; 50ml
Odbiór osobisty - 71 Wrocław
Rezerwacje dla porządku proszę potwierdzać poniżej.

Polecam, zapraszam!
Seee - #perfumy #rozbiorka #rozbiorka71

Hejo Mirasy! Szybka akcja redukcji zapasów...

źródło: comment_1608226604zGyLR464x6CtyWm1M12ZdQ.jpg

Pobierz
  • 36
@pabloswd: zapisane:) I to były już ostatnie ml wolne z Guerlaina.
W teorii, jeśli nie dojdzie do mnie następna dostawa szkieł, to zostają nam 3 buteleczki wolne.
@KjatanSveisson: Czyli koniec również ToyBoya. A, że wolne szkło na granicy, to wszyscy powyżej powinni raczej bezpiecznie na cebulomat się załapać. Każda kolejna osoba raczej też (szła powinny być jutro lub w sobotę), ale może wystąpić ryzyko, że z OLX nie zdążymy, gdyby miało przesunąć się na poniedziałek.

Stan magazynu w spoilerze: