Wpis z mikrobloga

Trochę nie rozumiem, w Polsce jesteśmy chyba w najlepszej sytuacji na świecie jeśli chodzi o opłacalność jeżdżenia niemieckimi autami - niejeden amerykaniec pozazdrościłby cen i lokalnych kosztów serwisu lekko używanych BMW czy merców dostępnych na naszym rynku. No ale co kto lubi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@qtax: tu nie chodzi o oplacalnosc, tyle wlasnie o ten specyficzny styl z usa. dodge charger/challenger to wybitne przyklady. z zewnatrz specyficzny, ale (moim zdaniem) estetyczny wyglad auta, pod maska ryczace V8 z kompresorem i nawet 900 KM a wnętrze jak w polonezie caro - najtanszy plastik xD
@michal-suski: nie no, jasne - nieco wyolbrzymiłem, ale myślę, że zasadniczo możemy się zgodzić, że taki kontrast występuje. w szczególności jeśli porównasz do np. mercedesa/audi/bmw podobnej klasy, gdzie wnętrze i całokształt wyposażenia jest na znacznie wyższym poziomie. rozwala mnie, że nawet charger z 2021 nie ma automatycznego odpalania wycieraczek po wykryciu wilgoci + wielu innych takich pierdółek, które po prostu bywają wygodne.

ale jak dla mnie, to właśnie na tym polega
@Karoleer: Haha coś w tym jest ( ͡° ͜ʖ ͡°) spalił mi 9 litrów w trasie także nie jest źle, zobaczymy co bedzie w koło komina, pewnie z 20 ( ͡ ͜ʖ ͡)
Co do drzwi to w sumie nie zwróciłem uwagi. Z tych bajerów technologicznych to najbardziej mi siedzi zdalne odpalanie auta - nie mam garażu więc się przyda.