Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@BennyHarvey: gość nagrał swój kawałek i nie bał się przy tym pokazać swojej twarzy - ty nie masz odwagi pokazać "jak się to robi" za to masz dużo do powiedzenia odnośnie tego jak się giba ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie potrzebuję wyrafinowanego humoru do zaśmiania, ale to co mnie nie bawi to zbiorowe walenie konia do hamskiej przeróbki gościa, który autorowi pewnie nawet niczym nie zawinił. I
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek widocznie od zawsze byłeś głupi tylko późno się zczaiłeś

Typ nagrywa kawałek w którym rapuje, że jest zbyt zajebisty. Przecież to jest samo w sobie podłożenie się pod dojazdy. I bez przesady, że ta bekowa przeróbka mogła mu jakoś poważnie zaszkodzić. Wtedy się internetu w ogóle nie brało na poważnie. Zresztą dalej pewnie ludzie kisną po prostu ze śmiesznych pocisków w przeróbce i tyle, a ty dorabiasz do tego jakieś głębokie
  • Odpowiedz
nikt #!$%@? nie słucha oryginału


@droid43210: A właśnie ze słucha.

Lubię do niego wracać. W tamtych czasach gdy rap był hermetyczną domeną pseudo gangsterów ten chłopak odważył się wypuścić coś swojego. Ten oryginał miał przekaz i naprawdę nie byłto pusty słowotok. Czosnek pokazał swoją twarz, swoje otoczenie, swoich przyjaciół i nawinął coś o sobie i według mnie - szacun.

Niestety bezbeckie przeróbki przebiły oryginał poularnością, bo w gównolandii największą narodową wartością
  • Odpowiedz
#!$%@? co się stało, nie mam manekina,
Miziam paluszkami, gdy mnie ktoś zapina.
O więcej klientów błagalnie składam dłonie,
Może być bez gumy, może być w kondomie.
Przyjdę z miłą chęcią, otwieram me usta,
Taką wielką pałę i będzie kapusta._

@droid43210:
  • Odpowiedz
@droid43210:

Kręcę moją ręką, jak panienka porem,
Gruby mi #!$%@?ł jajka swym toporem.
Jestem wielkim błaznem, wiem że w ryj dostanę,
Serdecznie pozdrawiam tatę oraz mamę. (pokazując fuck'i)
Klapsa dostanę, klapsa dostanę, klapsa dostanę, klapsa dostanę.
  • Odpowiedz
@droid43210:
Chcesz zobaczyć niezłą, całkiem śmieszną sztuczkę?
Jak gówno w klozecie spłynę... wciśnij spłuczkę.
wciśnij spłuczkę, wciśnij spłuczkę, wciśnij spłuczkę, wciśnij spłuczkę
+ (falisty ruch ręką w dół)
  • Odpowiedz