Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kejran: trafiłeś perełkę jak mój tata. Kupił sobie Zafirę A OPC za 10 koła, i w sumie wóz lata jak szalony. Nawet 240 km/h na autostradzie lata bez problemu xD
  • Odpowiedz
@Kejran: mordziaty a nagrasz film jak jest cicho wewnątrz przy 140 kmph? od zawsze w autach najbardziej jaram się ciszą we wnętrzu.. dajesz radio na 4 i można rozmawiać, muzyczka cicho pyrka w tle a kilometry znikają.
  • Odpowiedz
@Kejran: Spoko efekt. Bawi mnie jak wypoki się spuszczają, że "Kupił limuzynę za 6k i nic się nie psuje".
#!$%@? wy chyba samochodu nie mieliście, niech pojeździ tym autem z rok to przyznam wam rację. Prędzej czy później coś jebnie i raczej nie będzie to naprawa za 300-400 złotych.
  • Odpowiedz
#!$%@? jeszcze OP zarobi na tym aucie bo sprzeda jako perełkę, się chyba pół wykopu dupą nakryje ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@pankalmar: wykopki ze strachem patrzące na ogłoszenia kilkuletnich klas premium mają teraz gula, bo okazuje się, że można jeździć w luksusie w cenie ich nowej dacii czy innego peugota i nie płacić milionów na utrzymanie XDDD
  • Odpowiedz
@imajoke: dokładnie, ja po miesiącu też myślałem, że zrobiłem deal życia a w efekcie w rok w naprawy włożyłem więcej niż cena zakupu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz