Wpis z mikrobloga

Korzystam z serwisu cashgoback od niedawna (7 grudnia) i niestety nie zalicza mi z automatu żadnej transakcji z Allegro. Muszę każdą dodawać poprzez Zgłaszanie niezarejestrowanego zakupu. Jedyna zaleta jest taka, że rozpatrywanie reklamacji nie trwa miesiącami jak u konkurencji, tylko zatwierdzane jest po jednym-dwóch dniach i jak na razie wszystkie przeszły pozytywnie. Czy u was tak zawsze, czy to jakieś przejściowe problemy?
#cashgoback
  • 6
@loituma: @loituma: @Matti92:

Problem z transakcjami został już rozwiązany jednakże nie dotyczył on braku naliczania transakcji z automatu. Błąd był w pobieraniu info o transakcji.
Co do samego nienaliczania to kiedyś już o tym pisaliśmy. Allegro ma bardzo skomplikowany system to zarządzania transakcjami z polecenia, stąd sporo transakcji się nie nalicza.
Więcej info poczytacie tu:
https://www.wykop.pl/wpis/49236373/dlaczego-recznie-dodane-transakcje-otrzymaja-stawk/174767199/#comment-174767199
stąd sporo transakcji się nie nalicza


@cashgoback_pl: U mnie jak dotąd nie zaliczyła się żadna z 13 aukcji. 100% zakupów musiałem zgłaszać przez formularz. Słabo to wygląda. Jedyny plus dla was, że akceptacja następuje szybko.
@loituma: u mnie do końca listopada 99% transakcji wskakiwało samo (zazwyczaj na drugi dzień), od końca listopada muszę zgłaszać ręcznie. Mam nadzieję, że wróci to na dobre tory...
@loituma: Mam tak samo jak Ty, ale wypłacaja, w listopadzie cos się skopało, trzeba sobie pilnować i zgłaszać, ale za zgłaszane czasami jest mniej procent. Tak to polecam, trzeba mieć adblocka off