Wpis z mikrobloga

@BarkaMleczna: oczywiście, ale większosc ludzi "dla swiętego spokoju" zostanie w domu a przecież właśnie taki jest cel tych obostrzeń. Chyba każdy, a zwłaszcza rząd zdaje sobie sprawę że ich wysrywy nie mają żadnej mocy ustawodawczej, ale doskonale wiedzą też że ludzie mają ciekawsze rzeczy niż włóczyć się po sądach. Polityka strachu. Polska ad 2020.
@diogene: nie wiem, czy dobrze Ciebie zrozumiałem, a może przeoczyłem sarkazm. Jesteś za tym, żeby mieć w dupie bezprawne obostrzenia i łazić w "godzinę policyjną", no chyba że wypiłeś choćby 2-3 piwa albo szampana, to wtedy niech milicjanci robią co chcą?
@BarkaMleczna ja tak myślę, że chyba w sylwestra będę miał bardzo ważną potrzebę kupienia czegoś z apteki o godzinie 19 na drugim końcu miasta. I chyba pójdę pieszo. Tak coś czuję.
@BarkaMleczna: Chciałbym zobaczyć jak was wyłapują jednego po drugim i w końcu uświadamiacie sobie w tych pięknych główkach, że żyjecie w państwie bezprawia które obecnie prawie wszystko może z wami zrobić. Mi by było szkoda swojego zdrowia i pieniędzy których prawdopodobnie nie odzyskam po batalii z państwem bezprawia.