Wpis z mikrobloga

AHAHAHAH, tak jak nie przepadam za Stanowskim, to z tej akcji się posikałem ze śmiechu.

Poza tym najbardziej mnie bawią ludzie, którzy podchodzą do tematu na poważnie i wypisują jakieś wysrywy o honorze ulicy albo, że Stanowskiemu nie wypada tak się zachowywać i wyrzygują inne werdykty w necie XDD

To są bogate osoby publiczne, które mają dostarczać nam rozrywki, dramy i show, takie ich zadanie - delektujcie się, bo akurat Stano vs. Najman to jeden ze śmieszniejszych scenariuszy w 2020 roku XD

A nie zesrani siedzicie jakby chodziło o kogoś od was z rodziny ja #!$%@?ę wykopki xD co wy tacy spięci zawsze

#kanalsportowy #najman
Tywin_Lannister - AHAHAHAH, tak jak nie przepadam za Stanowskim, to z tej akcji się p...

źródło: comment_1608560130Sgccy9IXJ2iK7ApKOo09Xo.jpg

Pobierz
  • 26
@Trybus: dla mnie oczywiste jest, że Najman wiedział, że go nie będzie, a poszedł by mieć kolejny "materiał" do nagrywania swoich głupich filmów i zyskiwania rozgłosu. Gdyby tak nie było, nie wrzucałby tego na swój kanał. Stop making stupid people famous.
@Trybus: Ja nie neguję faktu, że Najman to pet, ale Stanowski zachował się jak gimbazjusz pierwszego sortu, a tutaj masz odpowiedź, którą napisałem w innym wpisie:

"Gdyby Najman nie przyjechał, to dałby jeszcze więcej paliwa na takie puste #!$%@? Stanowskiego, które urąga jakimkolwiek standardom dziennikarskim i pokazuje w jakim kierunku oni zmierzają oraz w jaki sposób pną się w górę"

Przyklaskujecie jednemu błaznowi i plujecie na drugiego, bo on nie jest
@Tywin_Lannister do kogo ten apel człowieku, 90% wykopków jest jak angielscy lordowie, ludzie unoszący się PONAD humorem dla pospulstwa, stoicy, śmiejący się tylko z najbardziej wykwintnych żartów, których Ty tfu! plebsie nie jesteś nawet w stanie zrozumieć. ( )