Wpis z mikrobloga

Mirki!

Miejcie przy sobie maseczki, naprawdę ratują życie. Właśnie wracałem sobie do domu z #rozowypasek która gorzej się czuła. No i w pewnym momencie poczułem i usłyszałem katastrofę której nie można było zapobiec. Szybki stop na awaryjnym i problem co dalej? Przód zarzygany, zapach taki, że po włożeniu głowy od strony kierowcy prawie bym dołożył swoje trzy grosze.

Ale mądry ze mnie Mirek! Tak oto powstała anty-covidorzygowa maseczka przetrwania. Między dwie zwykle maseczki jednorazowe wkroiłem na poboczu cebule ( Bogu dzięki za #victorinox ), założyłem i czując tylko woń najbardziej polskiego z warzyw dojechaliśmy ostatnie 15 minut do domu.

PS: Znacie kogoś kto w okolicy #bytom #slask ogarnie jeszcze przed świetami pranie tapicerki? Niby fotele skóra perforowana, ale ulało się pewnie pod dywaniki, no i boje się czy nie wlazło w perforacje.
CapaldiTheDoctor - Mirki!

Miejcie przy sobie maseczki, naprawdę ratują życie. Właśni...

źródło: comment_1608669818PniTrDqRGDIUvZ9bHfGMts.jpg

Pobierz
  • 21
@Neq: @keisyr: to pocieszacie... w miarę możliwości szmatą zostało ogarnięte jak dojechaliśmy do domu. Ale wiadomo jaka skuteczność takiego sprzątania w nocy pod kamienicą ( ͡° ʖ̯ ͡°) Najwyżej zaraz dodam wpis „hej mirki, chce ktoś kupić tanio auto?” ( ͡° ͜ʖ ͡°)