Wpis z mikrobloga

@Trollunio: @WolfSky: już nie przesadzajcie. Mam prawko 10 lat (jeszcze z generacji "dożywotnich", pewnie za mało, bobas ze mnie, nie powinienem się odzywać) i nie ma opcji, żebym na takiej prędkości wszedł w zakręt o takim kącie. No bądźmy poważni do cholery, od pierwszej sekundy widać co się wydarzy. Jeżeli wy tak jeździcie to trzeba wam pozabierać uprawnienia. @Fueryon posypał głowę popiołem i nie ściemnia także też nie pajacujmy mówiąc,
  • Odpowiedz
  • 0
@Fueryon przestań nie jest źle, ja w lato jadąc bez trakcji dałem w #!$%@? na mokrym i wpadł mi na obroty jakoś dziwnie. W centrum miasta #!$%@? w stojący na parkingu obok chodnika samochód który przestawiłem o jedno miejsce parkingowe uderzając w niego całym bokiem. Dzień później w tym samym miejscu rozstawili ogródki restauracji obok. Bok #!$%@?, poduszki wystrzelone, na szczęście żadne poważne auto i jak się okazało był to znajomy znajomych
  • Odpowiedz
@Fueryon: szczerze to zawsze na tych filmach z youtuba się zastanawiam, co Ty masz w głowie? Jedzie 60km/h i wjeżdża w zakręt 90 stopni xD Do Tico z przednim napędem się jedynie nadajecie.
  • Odpowiedz
Kretyn jest jednym ze slow ktore anglicy rozpoznaja po powiedzeniu kretin - zapozyczenie. Anglik zatem powiedzialby: no co za kretin
  • Odpowiedz