Wpis z mikrobloga

@stateknaniebie: Nie zamierzam szukać bo pewnie wszystko i tak i tak będzie zamknięte u nas, no może po za basenem CITYZEN w Poznaniu może tam się uda? Czas pokaże jak Baseny będą do tego podchodzić? Bo co mi po licencji jak ma ją u mnie w mieście może z 5 osób - reszta wykupuje licencje jednodniowe na zawody... Coś czuje, że z gumami do pływania na sucho znowy się zaprzyjaźnię i
@quiksilver: a jak z tym orzeczeniem lekarskim o stanie zdrowia umożliwiającym uprawianie triathlonu, które trzeba "okazać" przy opłacaniu licencji przez apkę? Robiłeś serio jakieś badania? Tak się zastanawiałem, czy nie przeszłoby jakbym wrzucił po prostu jakieś rozmazane foto losowego dokumentu xD bo przecież teraz to jest masakra z dostaniem się do lekarza. Dowiedziałem się, że w moim mieście jedna siłka pewnie będzie akceptowała tą licencję PZTri a i tak miałem to
@pernikovy_tatko problem z tym jest taki, że PZTri jasno nie określił jakie badania są potrzebne. Masz mieć jedynie brak przeciwwskazań do uprawiania triathlonu wydane przez doktora uprawnionego. W zależności od lekarza do jakiego się udasz to zrobi Ci różne badania. Ja np. miałem badania krwi, ciśnienie, EKG plus jakiś ogólny wywiad plus badanie stetoskopem. Ludzie na fb pisal, że każdy interpretuje to na swój sposob. Dostałem kawałek kartki który jakbym chciał to