Wpis z mikrobloga

@CamusVevo: to czy partia jest dobra czy niedobra jest skrajnie relatywne.
Czy 10 stopni celsjusza to jest ciepło? Na Spitzbergenie owszem.

Jako wyborca KO musze powiedzieć że z mojego punktu widzenia nie jest to dobra partia.
Zamiast zmniejszania socjalu postulują jego rozrost. Wieku emerytalnego nie podwyższą. Pamiętam jak Donald wrócił z Brukseli i udzielił jednego z pierwszych wywiadów, nagłówek brzmiał "państwo jest od tego żeby dawać ludziom pieniądze". Zmroziło mnie.
Religii
  • 391
@aulus: a co się na świecie wydarzyło w 2008 roku przypomnij mi? no właśnie tak to działa, wykopek nie jest w stanie pojąć że PO rządziło za czasów słabej światowej koniunktury gospodarczej za to pis rządzi za czasów najdłuższego światowego prosperity od dekady; oczwyiście teraz znowu zaczyna się kryzys i jak PiS przegra to znowu będzie ta sama śpiewka, dlatego w sumie nie wiem czy nie lepiej żeby pis wygrał i
  • 44
@thorgoth:

Zamiast zmniejszania socjalu postulują jego rozrost. Wieku emerytalnego nie podwyższą. Pamiętam jak Donald wrócił z Brukseli i udzielił jednego z pierwszych wywiadów, nagłówek brzmiał "państwo jest od tego żeby dawać ludziom pieniądze". Zmroziło mnie.

W kraju gdzie raz rządziła partia populistyczna musisz dawać populistyczne postulaty żeby wygrać; poprzednie rządy PO są najlepszym dowodem na to że zależy im na tym kraju i są gotowi dokonywać bardzo niepopularnych reform (jak podwyższenie
  • 232
@dotankowany_noca:

Nie. PO nie jest dobrą partią. Tak samo będą działać jak PiS

może nie pamiętasz ale PO już rządziło i działało CAŁKIEM inaczej niż PiS; w związku z tym mam pytanie - na czym opierasz twierdzenie że będą działali tak samo?
@aulus: Nie mam w rodzinie żadnego lekarza, na studiach utrzymywałem się ze stypendium naukowego i pracy w weekendy, nie musiałem brać żadnych korków, skoro już ustaliliśmy że nie
@thorgoth: Co do tej aborcji czy religii w szkołach to pamiętaj, że tym razem jeśli opozycji się uda, to będziemy mieli rząd de facto czterech partii. Coś trzeba będzie dać tej lewicy czy PSL-owi.
  • 22
@yaah: no tak powinien zagłosować na konfederację mającą na listach osoby bojące się 5G, chcące wyprowadzić Polskę z UE albo spotykające się ze szpiegami Rosji
@Olo92 aaa sorka że znowu cię wołam ale przypomniała mi się jeszcze Anna Siarkowska przechodząca z pisu do konfy, mam nadzieję że konfa też trafi do twojego zestawienia ugrupowań korytowych z tego powodu
  • 27
@dotankowany_noca:

w latach 2009-12 w ramach tzw. piramidy finansowej oszukali w sumie ponad 18 tys. klientów spółki, doprowadzając ich do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w wysokości prawie 851 mln zł. Oskarżenie dotyczy także prowadzenia działalności parabankowej i prania brudnych pieniędzy.

a co ta piramida finansowa ma do PO?XD piszesz tak jakby to PO oszukało kogoś, nieładnie panie pisowcu; przypominam też że KNF wydał publiczne ostrzeżenie na ten temat
jestes lekarzem, masz doktorat i glosujesz na PO ktora z pis nielegalnie zamykala ludziom biznesy podczas pandemii, domagali sie segregacji i mieli gdzies konstytucje jednoczesnie przyznali sobie podwyżki. Brawo doktorku xd


@yaah: Akurat lekarze byli tego beneficjentami