Wpis z mikrobloga

Cześć. Męczy mnie jedna kwestia w grze: przechadzając się po Night City można napotkać miejsca zbrodni odcięte taśmą pośród któej krążą policjanci. Czy z nimi jest związana jakaś aktywność, czy jest to tylko wizualny dodatek do gry? Przy pierwszym natknięciu sądziłem że odpali się jakiś braindance i będę rozwiązywać zagadkę ale podchodząc jedynie #!$%@? policję i zazwyczaj muszę się zawijać.

#cyberpunk2077
  • 8
@GFOzon: Czyli przeczucie mam dobre. Miałem nadzieję że po misji z odblokowaniem braindansów pojawi się aktywność, później że po wykonaniu kilku misji dla policjantki ale nadal nic. Może w styczniowej/lutowej aktualizacji to dadzą? Bo ewidentnie coś jest nie tak.
@gahama: Hehe, tez hejtowałem po premierze, w sumie niesmak nadal pozostał ale poprawili to do wersji grywalnej (ps4 pro) i choć nadal nie jest tak jak oczekiwałem (jak oczekiwali chyba wszyscy) to da się pograć i ta kwestia mnie męczy.
@decadent: Tak właśnie robię choć przed 1.04 się nie dało. Poziom Killzone z początku generacji ps4 odrzucał. Zastanawiałem się przez chwilę czy nie podłączyć konsoli do starego 32" LCD 720p żeby zamaskować brzydotę ale w miarę szybko redsi ogarnęli temat.