Wpis z mikrobloga

Wykorzystując urlop po świętach czas na podsumowania. Będzie długo, ale moje 2 poprzednie wpisy z podsumowaniem zostały dobrze przyjęte, w granicach 20 +, więc zaryzykowałem po raz trzeci poświęcić parę minut na takie podsumowanie. Świąteczny odcinek to miał być taki ,,creme de la creme" tego programu, bo nie było Dawida i rzucania marynarką, ,,zepsutego dyszla", ,,przeklinania na wizji" w stylu Marlenki i Seweryna, więc czas na oceny, miejsca na podium itd. Choć to był tylko jeden odcinek, ale warto je poprzyznawać. Mocno subiektywnie wyszło, miałem trochę kilka pomysłów na miejsca i pewnie spokojnie ranking może oprócz 8 miejsca ,,Fałszywej Rolniczki" dałoby się zrobić inaczej, ale wyszło ostatecznie tak:
1-Dziewczyna od Amisza i Dawid-niesamowicie prawdziwi, prości, tacy w założeniu mieli być rolnicy w programie, bez dóbr luksusowych, bo tacy mniej więcej są, raczej mniejszość to S-klasy(Paweł), XC90(Paweł i Mikołaj) czy 3 cabrio (Paweł) na podjeździe, pewnie mają Fiata Pandę, ale oni trafili w misję programu i nawet w tych poglądach są ,,jacyś"-ZŁOTO(choć jakby zaprosili kamerę to wygrałaby ekipa Agnieszka i Robert ,,Vice Versa, że Hej");
2-Marta i Paweł-dobra akcja z 3-ką cabrio służącą do przewozu choinki. On ma jakiś w sobie kompleks, bo gość wysportowany, widać bardzo ogarnięty, ale ma jakieś w głowie nieprzepracowane sytuacje sprzed lat i dlatego musiał szukać przez program. Ona trochę szuka ojca dziecku, ale gdzieś jest ten potencjał, więc-SREBRO;
3-Bardowscy-celebryci już w tej chwili, kanał na youtube, ale ta relacja jest, zbudowali coś co ekipa TVP może pokazywać, nie są drażniący jak Nosacze, więc-BRĄZ;
4-Nosacze-są nudni, ale tutaj trzeba docenić ich tempo-2 lata, 2 dzieci, więc pod względem ,,misji programu" to sukces nad sukcesy, więc-,,4 miejsce i WYRÓŻNIENIE";
5-Marek-naśmiewały się z niego kobieta nienachalnej urody, kobieta o nadwadze i kobieta co uprawia sport w postaci bycia wdową, wszystkie co jedyne co mogły mu dać to reprymendę, a tu dostał szansę w postaci późnego ojcostwa(to naprawdę odmładza). Marek się ogarnął, dom wygląda ,,zacnie", kobieta w domu wygląda ,,zacnie" i pewnie podium by czekało, ale nie spełnił warunku programu-nie jest jego żoną, ale niech będzie- ,,5 miejsce i WYRÓŻNIENIE 2";
6-Seweryn-wiem czemu odrzucił Marlenę teraz. Branie infantylnej ,,młódki" o fajnej urodzie to trochę jak kupienie 40-letniej Corvetty, przez dzień jest fajnie jak się przejedzie nią 500 metrów, ale czym dalej to gorzej, bo nie znam nikogo kto jeździ takim autem jako daily car. Seweryn zbyt pozował na romantycznego, skrzywdzonego przez los wrażliwego chłopaka na początku, ale ten chłopak faktycznie szukał i chyba znalazł. Dziewczyna z potencjałem na żonę, a i urodą dla mnie wygrywa z Marlenką i Dianą, ale widzę, że Diana ma tu swój wręcz fanklub, ale mając trochę więcej niż 20 lat jednak inaczej ocenia się kobiety, więc-,,6 miejsce";
7-Dionizos z żoną-Mikołaj mówi coraz wolniej, widać wiek daję mu w kość, ale trzyma fason, znalazł sobie młodszą niczym Marek, więc pokazał wszystkim pannom po 50-tce i wdowom po 60-tce, że on liczył na ,,młodsze", a jest w stanie odpuścić trochę ,,urodę". Wyszło dobrze, bo dom ogarnie, samochodem go powozi, a i na wsi pewnie chłopy pod sklepem do tej pory mu zazdroszczą, bo z twarzy jak Mikołaj Kopernik żona wygląda, ale jak na faceta po 70-tce nawet z $$$ to sukces, ja kojarzę tylko innego co wyrwał też dużo młodszą. Józek Wojciechowski się nazywał-szalony prezes Polonii Warszawa, ale on miał miliardy,a Mikołaj gdzieś w granicach może 5 milionów złotych zamyka się ze swoim majątkiem(pole,dom,samochody, produkcja wina), więc-,,7 miejsce";
8-,,Fałszywa Rolniczka"-Magdalena poleciała na dom, bo żaden z kandydatów nie miał większego majątku, a tu się trafił odpowiedni, więc nagle wymyśliła, że już nie będzie musiała robić jako ,,kosmetyczka" w mieście, tylko będzie leżeć i pachnieć, sprytnie jak na rozwiedzioną, rozkapryszoną zbyt mocno opaloną dziewczynę o dużym ego i niedużym IQ, więc-,,8 miejsce".
Było bez skandali itd., ale ja liczę w 2021 roku na odcinek świąteczny w studiu telewizyjnym i gwiazdy TVP z żonami co mogłyby dawać rady, więc Jarek Jakimowicz z którąś tam żoną, Marcin Najman z żoną i Marian Kowalski z żoną. Wtedy mogłyby być rady: czy można dawać kuksańca, aby wygonić z żony lenistwo, czy nie i oczywiście polskiego Elvisa(nie Milowicza, ten jest za gruby)-Rafała Brzozowskiego, śpiewającego piosenkę ,,Tylko Tobie...".Do zobaczenia na jesień!
#rolnikszukazony
  • 9
  • Odpowiedz
@Sylwiusz89: Dałam Ci plusa za 1. A później wycofałam za 3 i 4. Bardowscy to celebryci od samego początku i ich udzial w programie wyglądał jak ustawka już począwszy od czytania listów. Za to Gosia z Pawlem zdają się być bardzo autentyczni, ale co poniektórych boli, ze ludzie przeciętnej urody mogą odnaleźć szczęście, mieć swój styl i nie wstydzić się tego jacy są na codzien (vide insta Gosi).
  • Odpowiedz
@Sylwiusz89: Bardowscy mi zalatują lansem, więc ich wysoka pozycja w Twoim rankingu troche mnie razi, ale za "zbyt mocno opaloną dziewczynę o dużym ego i niedużym IQ" masz u mnie duuużego plusa :) W punkt!
  • Odpowiedz
@Droho_Wro: masz rację, moim zdaniem Bardowscy z nosaczami, za struganie z siebie celebrytów powinni wylądować na przedostatnim miejscu, przed interesowną ziemniaczarą.
  • Odpowiedz
@Sylwiusz89: podoba mi się to Twoje podsumowanie pomimo, że zmieniłbym trochę kolejność. Moim zdaniem Nosacze z Bardowskimi dystansują wyłącznie pseudorolniczkę, która zdecydowanie wygrała ostatnie miejsce. Ich parcie na fejm medialny jest do porzygania niestrawne.
  • Odpowiedz
Jak czytam w prasie, że ta nosata Gosia żąda sobie za wywiad 2,5 tysiąca zł to (jeśli to prawda) ma moim zdaniem przewrócone we łbie gorzej niż sama ą ę Bardowska.


@Miron64: czytasz bezrefleksyjnie jak wszyscy odbiorcy tabloidów i inne pelikany.
Powiedziała tak nachalnej „dziennikarce”, żeby ją spławić.
  • Odpowiedz
Zapomniałem o jednym uczestniku-Piotrze, więc jest potrzeba aktualizacji. Dzięki za fajne przyjęcie tego rankingu. Co do ,,Nosaczy" i Bardowskich-miejsca wynikają z tego, że oglądałem edycję z nimi, a lepsze wrażenie jako wybierający sprawił Grzegorz. Choć i tak 3 oraz 4 miejsce jest wysokie, więc aktualizacja będzie taka.:
1-Dziewczyna od Amisza i Dawid-niesamowicie prawdziwi, prości, tacy w założeniu mieli być rolnicy w programie, bez dóbr luksusowych, bo tacy mniej więcej są, raczej mniejszość
  • Odpowiedz