Wpis z mikrobloga

#napisykoncowe #stelmach #ichabod #bekazlewactwa #bekazpodludzi

A tymczasem w świecie alternatywnym, tj. u Warszawskiego słoika... https://twitter.com/lstelmach89/status/1343902990571364354

No bo jasne, czarnoskórzy to grupa, która nie ma w sobie żadnej agresji i rasizmu. Każdy homoseksualista, czy biseksualista jest obligatoryjnie zwolennikiem LGBT. Nie wspominając o tym, że coś takiego jak fałszywe oskarżenie o gwałt z powodu zemsty, chronienia własnej dupy nie istnieje.
  • 26
  • Odpowiedz
@MajorKusiol: Daj spokój chłopie z grubaskami. Nic do nich nigdy nie przemówi, będą się kisić we własnym sosie na kanale po wieki zblokowanym na sztucznych 25k subskrypcji z kurczącymi się wyświetleniami, bo jad jaki tam sączą z pięciu podbródków już ludziom obrzydł.
  • Odpowiedz
@Szydruch: Czy sztucznych, to raczej nie. Ichabod i Komikso mieli nie mało subów. Co prawda więcej ludzi od nich spieprza i nie dochodzi na to miejsce dużo nowych, którzy by pokryli te braki, ale nadal są popularni. Ale w końcu upadną, bo oni tego nie dostrzegają jak się sami zaganiają do lewicowego kąta, co nie podoba się nawet lewoskrętnym ludziom, ale mającym kontakt z rzeczywistością.
  • Odpowiedz
@MajorKusiol: Ja jestem ich widzem praktycznie od początku. Ichaboda to subowałem chyba jeszcze jak miał kilka k subów. Bardzo lubię ich dyskusje na temat filmów czy seriali a nawet komiksów. Oczywiście, że jest sporo ich opinii które są całkowicie sprzeczne z moimi ale to mi nie przeszkadza. Za to od pewnego czasu bardzo przestały mi odpowiadać materiały z Martą, nie wiem dlaczego ale jak ją widzę w materiale to już wiem
  • Odpowiedz
@Davy27: Ona taka była już wcześniej, teraz jej po prostu puściły hamulce. A NK już nie pierwszy i nie ostatni raz kłamie. Jak krytykowali Atorka za ilość reklam (słusznie, należy się grubemu za bycie szurem), to było dobrze, jak sami ich nasrali więcej niż on, to zamknij mordę, nie zwracaj na to uwagi. Tak samo jak z piractwem, aczkolwiek tutaj przynajmniej od poczatku nie robią z siebie hipokrytów na tym polu.
  • Odpowiedz
@Davy27: @MajorKusiol: Zawsze zastanawiałem się czy Marta tylko mnie drażni czy faktycznie ludzie ją lubią xD Mnie irytuje od początku i ciężko mi się przemóc żeby obejrzeć materiał w którym ona jest, a jest jej coraz więcej.... No ale dobrze wiedzieć, że nie tylko ja tak uważam.
A co do Łukasza - jest jaki jest i jeżeli nie chcesz się #!$%@?ć to po prostu nie możesz czytać jego twittera XD
  • Odpowiedz
@W_k_u: E, not rly z tym w miarę normalnie na FB i YT, bo tam też pieprzy bzdury :P, nieco rzadziej niż na TT, ale niewiele. A Marta to już apogeum spi3rd0l3nia, bo Łukasz jest imo jedynie cyniczny (co widać po kilku materiałach, w których mówi z sensem - nie wierzę, że to jest aż taki... no mało inteligentny człowiek) i mówi to, bo na tym można zdobyć poklask bananowych widzów,
  • Odpowiedz