Wpis z mikrobloga

  • 3313
Ale sie #!$%@?, znowu.
Oddalem drukarkę do serwisu, bo przestała drukować. Odbieram ją po naprawie i w domu zauważyłem, że Ci #!$%@? debile przykleili naklejkę ze swoim logiem z przodu sprzętu. Po prostu sobie #!$%@? to nakleili jak na coś swojego. Próbowałem to zedrzeć, ale ciężko w cholere, a i tak zostają ślady. Innymi słowy, #!$%@? mi sprzęt tylko po to żeby z przodu widniało ich #!$%@? logo. Nie podpisywałem żadnej zgody na to, #!$%@? mac.
Ten serwis to zatuszuj.pl z Bytomia - serdecznie nie polecam korzystać z ich usług.

I na prawdę #!$%@? mnie to, że są jakieś sposoby na odlepienie tego. Nie powinni tego robić bez mojej zgody.

#zalesie #oswiadczenie #bytom #druk3d
depcioo - Ale sie #!$%@?, znowu. 
Oddalem drukarkę do serwisu, bo przestała drukować....

źródło: comment_1609323020E9bG9Tb9CeiYi6Mg5oNA7Z.jpg

Pobierz
  • 192
@depcioo: Ja ściągam naklejki w taki sposób ze namaczam. Np kładę coś mokrego typu ścierka czy gąbka. Jak się namoczy to łatwiej schodzi, usuwam delikatnie czymś jak karta od bankomatu. Jak zostaje klej to klej łatwo schodzi olejem czy oliwka
u nas na firmowych lepili zawsze z tyłu, gdzieś koło zasilania itp. Jeszcze nikt się nie odważyłbyć na tyle bezczelny, żeby to na froncie jebnąć :D


@RRybak: czasami to nie naklejka a plomba. Mam cos takiego na ekspresie do kawy, po odbiorze z serwisu