Wpis z mikrobloga

#aliexpress #zakupyzchin #tracking
Produkt za nieco ponad dwie dyszki kupiony Aliepress Standard Shipping do paczkomatu. Zakupiony 27. grudnia, status nie aktualizował się przez cały czas aż nagle, dzisiaj pokazuje się coś takiego - z wysyłką 16 grudnia, kiedy paczka nie była w planach. AliPaczka nic nie pokazuje, InPost nic nie mówi, więc jestem pewien że to oszustwo.. tylko jak to od razu zgłosić?
XkemotX - #aliexpress #zakupyzchin #tracking
Produkt za nieco ponad dwie dyszki kupio...

źródło: comment_1609324467xbjHrxBnPGh1HbVSq5zwZh.jpg

Pobierz
  • 15
@XkemotX a jednak AliPaczka coś pokazuje, paczka niby w kompletnie innym mieście, odebrana przez kogoś innego - wciąż w to nie wierzę bo nawet przy pomyłce paczkomatu miał mój numer i e-mail
Kiedyś brat też tak miał, raczej dispute nic nie da (w tym momencie). Trzeba liczyć że sie tylko pomylił. Napisz do sprzedawcy z pytaniem czy to jest prawidłowy numer twojej przesyłki. Poczekaj te 3 tyg i monitoruj, później oczywiście dispute ze wszelkimi szczegółami (te daty, inne miasto itp). Mi często zmieniają numery przesyłek po 2/3 razy...
@Jakeperiod: kiedyś mi się udało dostać do automatu białkowego, ale już nie pamiętam jak boota do tego nakłoniłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@XkemotX: bo 10 dniach od nadania może spór otwierać: problem witch tracking number czy jakoś tak, tylko trzeba mieć szczęście i nie trafić na amebę co nie zrozumie że przesyłka była nadana przez zakupem
@Setral A to #!$%@? żółte, dzięki za info. Kupiłem z 4 paczki z AliExpress dostarczane InPostem na 11.11 i wszystko przyszło w 9-13 dni dlatego zostanę przy tej opcji, ale żeby tak na dwie dychy oszukiwać to.. ಡ ͜ ʖ

Napisali w ten sposób, teraz jak dobrze rozumiem czekam jeszcze niecały tydzień, klikam "otwórz panel dyskusyjny" i mówię im "oddawajcie kasę"?
XkemotX - @Setral A to #!$%@? żółte, dzięki za info. Kupiłem z 4 paczki z AliExpress ...

źródło: comment_1609370947YiPjtnPb7HU8EjWaitReJH.jpg

Pobierz
@XkemotX: No niby tak. Tylko czy chinol nie zacznie kręcić nosem jeśli przyjdzie mu to zaakceptować. Niektórzy stawiają warunki nawet co do konkretnego powodu sporu i inaczej nie chcą akceptować. Dopytaj czy zaakceptuje spór z powodem np. "purchase protecrion time is running out but package is still in transit" lub "package sent to wrong address".
@Setral O to się nie martw. Mam zamiar go dojechać, bo jak za pierwszym razem kupiłem od tego samego zjadacza psów to poleciał mi czas na zaakceptowanie zamówienia, dostałem zwrot, a cena produktu była już podbita o 40%.