Wpis z mikrobloga

#neuropa #4konserwy #bekazlewactwa #bekazprawakow #bekazkatoli #ateizm

No kurde, serio to coś skandalicznego, że katolik uznaje istnienie takiego czegoś jak demony??


No j******. Mamy XXI w. a ludzie nadal się dziwią, że demony** nie istnieją (_ ) (°°

I nie obchodzi mnie Twoja wiara. Jak widzisz jakieś demony i je słyszysz, to udaj się do psychiatry!
Ordo_Publius - #neuropa #4konserwy #bekazlewactwa #bekazprawakow #bekazkatoli #ateizm...

źródło: comment_1609550182wqjLliCPXYvIq9dXu51jCs.jpg

Pobierz
  • 27
@tumulekl: To czemu Jezus narodził się w 7-4 r. p.n.e.?

To od kogo czy od czego liczone są lata, nie ma żadnego znaczenia. Kiedyś liczono lata od założenia rzymu.

Co więcej, obecny system liczenia zmienił się po 500 latach narodzin Jezusa.
@tumulekl: Więc mówisz, że urodził się 1 n.e mimo, że przyjmuje się, że urodził się 4-7 p.n.e. ?

Możesz sobie nie wierzyć w Boga, ale zaprzeczać chrześcijańskiej schedzie naszej kultury raczej nie powinieneś.


Tak samo jak katolicy obchodząc pogańskie święta, kultywując pogańskie tradycje?
@tumulekl:

od Jego narodzin w naszej kulturze oblicza się czas Naszej Ery


Data narodzin Jezusa Chrystusa – najprawdopodobniej Jezus Chrystus urodził się pomiędzy 8 p.n.e. a 4 lub 2 p.n.e.


Data od której liczymy n.e jest umowna. Nie liczymy n.e od narodzin Jezusa.

Po prostu kiedyś uważano, że tak, a nie inaczej się urodził i zmieniono system liczenia. Każdy może w ten sposób liczyć czas, tak samo jak każdy może świętować
@tumulekl: Oto co działo się 1 roku n.e

Np. Lucjusz Emiliusz Paulus i Gajusz Juliusz Cezar (wnuk Augusta) zostali mianowani konsulami

Urodzili się tego dnia:

- Junniusz Anneusz Gallio, rzymski prokonsul. (zm. 65)
- Pallas, grecki wyzwoleniec, doradca polityczny (zm. 63)
- Piotr Apostoł, uczeń Jezusa, biskup Rzymu.
@xloginlogin123: Biblia nie jest podręcznikiem do historii, tylko podręcznikiem do życia. Datą narodzin Chrystusa jest 1 rok n. e., a ekspertem od fizyki kwantowej nie jestem. Nie wiem skąd te przypuszczenie. Napisałem jedynie, że splątane cząsteczki nie wysyłają między sobą żadnej informacji, one tylko wiedzą, jaki spin mają mieć w momencie ich obserwacji.