Wpis z mikrobloga

Ta akcja marketingowa szczepionki jest genialna! To jakaś polska szkoła marketingu? Gdzieś można to studiować?

Najpierw mnóstwo komentarzy:

Nie będę się szczepił i nikt mnie do tego nie zmusi! A reklamowanie szczepionki przez celebrytów tym bardziej tego nie zmieni!


Ale tego nikt się nie spodziewał. Piękne zagranie na umysłach nosaczy!

Ej, dlaczego Krystyna Janda dostała szczepionkę a ja nie? Co to za wp*****nie się w kolejke?


I teraz jednak każdy chce być w tej kolejce, bo jak to tak? Jakaś pseudoelita będzie się przede mną szczepić?

Genialna akcja, jestem pod wrażeniem.

#koronawirus #heheszki #marketing #afera
  • 5
@Koniuu: A nie myślisz, że to jednak dwie osobne grupy?
Jedna grupa to ci, którzy szczepić się chcą - i pewnie większość #!$%@? komentarzy to właśnie osoby z tej grupy. Do tej pory głosów tych osób mogło być mniej, bo i o czym mieliśmy pisać? Przecież wiadomo, że lekarze powinni dostać szczepionkę wcześniej, tego nikt nie neguje.
Druga to ci, którzy nie chcą się szczepić - i im pewnie jest obojętne,
@Koniuu To trochę jak z nie-pamiętam-którym-królem-polskim co ziemniaki chciał rozpromować ale wiedział że chłopi to pacany co nie spróbują nowej rośliny więc kazał ją hodować na polach królewskich i udawać że to drogocenną roślina co strażnicy ją pilnują bardzo. Strażnicy mieli za zadanie groźnie wyglądać i nie łapać chłopów kradnących ziemniaki. Zakazany owoc somsiada najlepiej smakuje