Wpis z mikrobloga

@Dapred: kup alpsa na allegro. Dosyć ciężko się wymienia, łatwo ścieżki oderwać, więc delikatnie. U mnie jeden nie był centralnie wykrywany tylko lekko lewo i góra. Po wymianie bez zmian :(
@FilipWWL: dobra. To porównam i spróbuję xD ale martwi mnie to, że u Ciebie bez zmian. Czyli to niekoniecznie wina analogów może być ale ogólnie #!$%@? konstrukcji? Bo o uszkodzenie ścieżek czy coś to aż tak się nie boje bo jednak coś tam z elektroniką i takimi zabawami mam doświadczenie
Widocznie coś innego się uwaliło. Schematu nie mogłem znaleść gdzie to idzie i co jeszcze można próbować ratować. Ścieżki cieniutkie, bardzo delikatne punkty lutownicze, a nóżki na siłę wciśnięte. Najwygodniej szczypcami bocznymi połamać i pociąć i po jednej nodze wyciągać. Zresztą zobaczysz. Mi nie pomogło, ale sporo ludzi pisze na forach, że u nich zadziałało. Loteria trochę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dapred: to są te same analogi. Kupowałem po 6-8 sztuk i problemu jakościowego nie było. Wszystkie działały poprawnie. Czułość i dead zone'y były ok.