Wpis z mikrobloga

@oslet: "biały rycerz" czyli "mamo daj mi spokój, nie będę podcierał tyłka po kupie tylko dlatego że SPOŁECZEŃSTWO TAK CHCE!

wy nie walczycie z żadnym białorycerstwem, tylko z rzeczywistością. podobnie jak julki które wyśmiewacie
Dobra nie emocjonujcie się za bardzo, bo wyczuwam zarzutkę. Ale i tak odpowiem, bo wpadłem w ciąg wyjaśniania debili. Zabronisz nam posiadania zdania na ten temat? Jak uważasz, że kobiety dokonują najlepszych możliwych wyborów toś ignorant i łajza zdegenerowana. A poza tym reprodukcja jest nieetyczna. Myślę, że wkraczamy powoli w czasy, w których tworzenie kolejnych ludzi nie będzie konieczne do przetrwania gatunku, a już na pewno nie potrzeba do tego 10 miliardów
@tumulekl: Nie jesteśmy inteligencją zbiorową, żeby mieć wszyscy takie samo zdanie. Rozumiem, że jak Ciebie rucha ktoś w dupę to oznajmiasz, że się można przyzwyczaić. Ja w sumie brzydzę się obnoszeniem się z tym jak świat jest przeciwko mnie, a jest bardzo wrogi z różnych powodów. Różnica między mną, a Julką jest taka, że ja nie czuję się częścią społeczeństwa i nie protestowałbym o byle gówno. Pojechałbym na Słowację i załatwił
@tumulekl jestem stałym bywalcem i nikt tu się nie dziwi że są wymagania. Chodzi o to, że ulane ziemniaki myślą że zasługują na księcia z bajki 10k+ samemu nie reprezentując nic. Mączuja się z takim chadem, myśląc że sobie z nim życie ułożą a on je wyrucha i zostawi i cyk właśnie została stworzona nowa Juleczka feminazistka.

Sam dodałem jeden wpis gdzie cisnę bekę, że laska w akapicie "o sobie" wypisała wymagania.