Wpis z mikrobloga

@Rolexarmaniyebut: Jeden kolega ma takie żarciki i wysyła mi zdjęcia swoje w galotach z napinką jakby mnie interesowały. On też jest zajęty. Odpisuję tylko, że jest debilem, ale raz jak przesadził to pokazałam jego żarcik jego dziewczynie. I tak nie przestał tego robić. xD
@Kondizip11: @rodzer1223: @cytmirka: to inny przykład, były zaczyna pisać do dziewczyny ona zaczyna na to narzekać, na spokojnie się jej mówi żeby zablokowała i tyle, e pogada z nim może przestanie. Po 2 miesiącach chcociaż często narzeka że piszę i gdy zaczyna się żalić że przez przypadek wysłała zdjęcie do eks zamiast do Ciebie pytasz się i proponujesz czemu go nie zablokowała, dostajesz odpowiedź żebyś może się zajął swoim
@rodzer1223: zdjęcie normalne, Tylko lekko sutka było widać ( ͡~ ͜ʖ ͡°) chodzi mi o sam fakt że narzeka że wypisuje, gdy mówię żeby go zablokować to aprobata i że jeśli nie przestanie to będzie trzeba, po 2miesiacsch słuchania tak w sumie jednym uchem zaczęło mnie #!$%@?ć to brzęczenie, mówię to go zablokuj i awantura żebym zajął się swoim życiem¯\_(ツ)_/¯