Wpis z mikrobloga

@Gviazdor: ja w sumie mam go w dupie, widzialem moze z 3 filmiki i na kazdych wywolywal raka, taki gowno kontent dla gimbusow czy hamskie kopiowanie z angielskiego youtuba
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 96
@Gviazdor: typ który jest gajinem w Japonii udaje opiniotwórce nie znając języka, ma rozbuchane ego i nazywa siebie artysta xD, w książkach jeszcze starych udawal ruchacza a dal sie wydymac bylej na zasięgi, udaje ekstrawertyka a juz nieraz m.in. pytapl czy wojewódzki udowodnili ze ma kija w tylku i robi dobra mine do złej gry, prywatnie jest burakiem względem widzów, dodatkowo relacjonował strajk kobiet dla zasiegow ciągle wspominając ze na swoim
  • Odpowiedz
@MD_MDMA z żadnego kultu. Po prostu wy macie zryte banie.

@arczer ale zabiera im? Nawet jak mu dawali na patronite to była ich wola. Jeden wydaje na dziwki, i wódkę, a ktoś na Gonciarza. Co cię obchodza czyjeś pieniądze
  • Odpowiedz
@mirkobiniu: wyjaśniłem tylko, że nie rucha kogo chce, bo ten ktoś już go wyleszczył i porzucił ;). Jedynie półgłówków rucha i mi nic do tego, przecie im nie zabraniam. Mogę natomiast cisnąć z nich bekę i z niego.
  • Odpowiedz
@MD_MDMA: żadnego żula, tylko szanownego pana Marka Pyrkę, który na swoim własnym konwencie - pyrkonie - jechał parówy xd znam, ale zapomniałem że pronciarz był wtedy #!$%@?ą nieco innego formatu
  • Odpowiedz