Wpis z mikrobloga

Kupiłem auto sprowadzone z Francji i niestety musi stać na francuskich tablicach do 5 lutego ( ͡° ʖ̯ ͡°) Fura będe musiała stać około 3 tygodni na parkingu, na którym obecnie parkuję swojego gruza(podwarszawski Piastów). 2k3, żadne Ferrari ale lakier zadbany ( ͡° ͜ʖ ͡°) Daje ktoś w ogóle teraz #!$%@? o inne blachy? Dygam się, że jak bedzie stał na zagranicznych to jakiś Seba może mi niechcący dziabnąć go gwoździem XD
Na wspomnianym parkingu(mam do niego jakieś 100m z wynajmowanej chaty) z reguły rano i czasami wieczorami stoi policja, okolica spokojna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tablicerejestracyjne #kiciochpyta #problem #piastow #pruszkow
  • 14
@bian: Raczej okolica gdzie mieszka głównie starsze społeczeństwo, kilku młodych się znajdzie ale bez szału z tego co do tej pory widziałem xd Myślisz, że w 2k21 ktoś jeszcze daje #!$%@? o obce blachy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Dejwid12: Niestety się zdarza, przerobiłem to już w Krakowie i Warszawie dość niedawno na łódzkich blachach. Jest to zjawisko dość lokalne, tak jak wspomniałem zależne od stężenia lokalnych patusów i dresów. Jeśli masz spokojną okolicę i dużo wolnych miejsc parkingowych to nie ma się czym martwić.
@bian: To trzeba być mocno upośledzonym, żeby przejmować się kto na jakich blachach parkuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na parkingu jest około 30/35 miejsc, przeważnie około 25/20 jest wolnych
@Dejwid12: Moim zdaniem w Piastowie są małe szanse na szkody z powodu niemiejscowych tablic, ale zawsxe możesz w ogóle zdjąć tablice... Samochód możecstać bez tablic.
@Dejwid12: Moim zdaniem nie będzie żadnego problemu w Piastowie. Ja często tam parkuję samochód na legionowskich tablicach i jeszcze nie otrzymałem żadnych "pozdrowień" od lokalnych kibiców, bo tam nie ma silnej reprezentacji kibolskiej.
@Laszl0 Mam nadzieję że nie będzie, do tej pory parkujac auto na blachach z Mazur też nie miałem problemu, ciekawe jak lokalsi zapatrują się na zagraniczne tablice