Wpis z mikrobloga

Jaką polecicie oponę i dentkę do rowera? Praktycznie codziennie jak wracam z roboty, na drugi dzień mam flaka. I to tylko przednie koło. Brałem pod uwagę, że ktoś mi na złość przebija ale nie. Tam gdzie jeździłem cały czas tą trasę, to przebita dętka była codziennie (!). Jak zmieniłem trasę (chodniki, ulica) dętka wytrzymuje dłużej z dobre 2-3 tygodnie. Ale w robocie gdzie robię i dojeżdżam to same kamylce właśnie i to one musiały mi przebić znowuż. Mam koła 26x2.00. Tak do 200zł. Dętka tak samo.

#rower #pytanie #opona #detka
  • 9
@sedros: sprawdzałem koło i oponę. Czyściutkie. Nic. Myślałem właśnie, że może szprycha tak przebija ale nie. Ta opona i dentka jakaś maniana. Bo jakoś tylnie koło cały czas ok.
@PIKUSP: tak, ja mam wersję tour z trochę bardziej trekkingowym bieżnikiem, ale generalnie one są z tą samą wkładką. 26 calowe też są z tego co widzę.

Jeśli to dętka połatana to bym kupił nową, ja nawet nie pamiętam co tam mam za dętki, pewnie jakieś zwykłe z decathlonu. I jeśli kupisz tą oponę to kup łyżki do opon takie co można za szprychę zaczepić, cholernie ciężko wchodzą i schodzą te