Wpis z mikrobloga

Podsumowując powoli pierwszy dzień, to jestem zaskoczony trochę xD

Mała podczas podróży bardzo się stresowała, tym bardziej że zostaliśmy zatrzymani przez policję XD

Mówili że będą do niej ciągnąć psy, ale nie sądziłem że tak bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Młoda sama chce się załatwiać na dworze, piszczy, aby z nią wyjść. Tym właśnie jestem zaskoczony, bo byłem gotowy na uczenie czystości od zera.

Mimo wcześniejszego stresu, po jakimś czasie w domu zjadła, przywitała się z domownikami i... Zasnęła xD nadal była potem pospinana, ale coraz lepiej sobie radzi. Uwielbia zabawy z piłeczka i moja ręka, jak i nogawkami xD no i z tym takim do ciągnięcia

Większość czasu leży w nogach mojej mamy, jak robi home office xD

Pierwsze szczepienia załatwiła już z hodowca, my dostaliśmy datę w jakim czasie powinniśmy iść na kolejne, jak i pełno rad np. Aby nie stawiać jej na ziemi u veta etc.

Cieszę się że mimo całego stresu, nadal udało mi się sprawić, aby się cieszyła i merdala tym małym ogonkiem, choć chodzi jak serio mały niedźwiedź XD

Szykuje się że będę spał na dole przez to że ona ma tu spać w klatce, oczywiście otwartej

Jeszcze raz dziękuję za wszelkie rady ʕʔ zobaczymy jak szybko bedxie rosła

#psy #zwierzeta #smiesznypiesek
hubi900 - Podsumowując powoli pierwszy dzień, to jestem zaskoczony trochę xD

Mała ...

źródło: comment_1609964268qxCwKO79329ncJoPP9CwKo.jpg

Pobierz
  • 7
@sudiczka: odrobaczanie w przyszłym tygodniu, mam wszytsko napisane nt odrobaczeń i szczepień, jak i sama książeczkę ʕʔ do 14 załatwię odrobaczenie potem szczepienie drugie i co dalej też mam zapisane w wyprawce od hodowcy razem z jej dokumentami
@hubi900: To super, widać, że hodowca dba o przyszłość piesków. A jeśli mała już sygnalizuje potrzebę wyjścia na zewnątrz, to znaczy, że zadbano o naukę czystości i zapewne wczesną socjalizację, co jest bardzo ważne i na pewno ułatwi Tobie i psiakowi te pierwsze dni. :) Pytałeś w poprzednim poście o rady, więc polecam Ci z całego serca poczytać właśnie o socjalizacji szczenięcia oraz o okresach lękowych psa.

I możesz mnie wołać