Wpis z mikrobloga

@cytmirka: Znaczy tragicznie nie jest z wagą, ale ulałem się trochę na brzuchu od fast fudów i cukry. Teraz od tygodnia całkowite odstawienie cukry i tłuszczów od tygodnia i waga spada. Jednak troche za dużo prawie 2 kg w tydzień, cięzko jest zwłaszcza wieczorem i teraz rano, bo dopiero w obiad będę jadł, a na kolacje sałatka i ser kozi. Było 77,2 a jest 75,6
@tromtadrata: Względnie jest ok, chociaż spać mi się chcę. Trochę zacząłem ćwiczyć w domu, jakieś pompki i podnoszenie ciężarków na bicka i może przez to humor trochę jeszcze daje rade. Znaczy tragedii nie ma, ale muszę z sobą walczyć
@Dziarskiluj: ile węgli zjadasz? no ja myślałem wtedy nad suplami jakimiś żeby sie ratować bo to osłabienie i senność najgorsza była i blady strasznie się zrobiłem. Teraz jestem wesołym grubaskiem, trochę w domu ćwiczę i chodzę dużo. i w planach na siłkę sie w końcu wybrać, dla lepszych efektów ;)
Z fartem byczq, powodzenia w chudnięciu i utrzymaniu wagi
@tromtadrata: Nie mam pojęcia nawet, bo jem obiad południem i około 20 jem kolacje z warzyw i sera. Ja to gruby nie jestem, posture w sumie mam normalną, tylko brzuch ulałem od siedzenia i #!$%@? czipsów. Myśle że o tak będę chciał zmasować, ale już bez gówno żarcia :D Docelowo bym chciał wazyć 80, ale muszę pare kg zrucić