Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ostatnio był wpis pod tagiem #neuropa na temat przegrywu/incelizmu, gdzie OP chciał podjąć temat incelizmu i perspektywy incela, ekipa z neuropa oczywiście go zjechała pokazując w sumie jakim rakiem stała się dzisiejsza pseudo lewica, czyli konserwatywne bananowe dzieci udające lewice, a fundamentów lewicy nie rozumiejące. Ma to miejsce na całym świecie, gdzie inceli się atakuje, obraża, niszczy na wszelki sposób.

Zacznijmy jednak od samej sytuacji inceli. Incele są to ludzie, którzy nie mają możliwości odbycia stosunku seksualnego jak i w definicji sensu largo nie mają możliwości bycia w związku. Z czego to wynika? I tutaj już pojawia się gwałt na fundamencie lewicy, na słowach Karola Marksa ,,to byt społeczny określa świadomość, a nie świadomość określa swój byt''. Cała myśl lewicowa z definicji nie opiera się na liberalnej tezie, że możesz być kim chcesz, i że to ty sam jesteś kapitanem swojego losu. Jeżeli więc uważasz się za człowieka lewicy, piszesz pod tagiem neuropa a incelizm uważasz za efekt ich działań to jesteś kolejnym konserwatywnym osiołkiem co się przebrał za ,,lewaka'' bo to modne.
Zgodnie z słowami Marksa nie mamy wpływu bezpośredniego na to kim jesteśmy, to jak widzimy świat wynika z tego w jakim środowisku się wychowaliśmy. Kraj, czasy, miejsce, rodzina, stan społeczny, geny, otoczenie, a nie wolna wola, nie ambicje, nie marzenia. To nas określiło.

Rzecz druga odnośnie woli to hasła pokroju, że na biede nie masz wpływu ale na samotność tak. Błąd. Jak jesteś brzydki, do tego w czasach nadwyżki mężczyzn to oczywistym jest, że twoja szansa na związek jest nikła. Nie jest więc to od ciebie zależne. Wróćmy jednak znowu do fundamentów. Czy bieda ma związek z samotnością? Z urodą? Na urodę wpływają dwie rzeczy - geny, i to co jemy. Odwołam się więc do słów Ludwiga Feuerbacha, który jak Marks należał do Heglowskiej lewicy ,,jesteś tym co jesz''. Te słowa znaczą, że klasę da się określić przez jedzenie, jeśli jesz np. kawior to wiadomo, że nie jesteś biedny. Tym samym uroda idzie z biedą i klasą. I po raz kolejny pokazuje, że incel na to kim jest wpływu żadnego nie miał.

Rzecz kolejna jaką się dziś jaśnie oświecone towarzystwo pseudo lewicy zajmuje to kwestia płci i roli społecznej. Wynajdujecie co raz kolejne problemy i je definiujecie, równocześnie jak dajecie swoje oświecone rady incelom vide pewien znany ,,lewicowiec'' co robi teraz filmiki o Konfederacji to dwa lata temu ów mędrzec dawał rady oparte o typowe konserwatywne treści. Czyli masz zagadać, być męski itd. I tu znowu cytat Karola Marksa ,,filozofie tylko interpretowali świat, rzecz w tym by go zmieniać''. Pisanie o kolejnej płci to nie zmiana, to interpretacja, tak samo dawanie konserwatywnych zmian to nie zmiana, to interpretacja. Lewicowiec nie interpretuje, w lewicy chodzi o zmianę, o progresję, o walkę o prawa najniższych klas, a nie oto, co stało się modne. Nie jesteś więc lewicowcem jak skreślasz incela i go obrażasz i dajesz rady w stylu bądź mężczyzną. Jesteś konserwą co się za lewicowca przebrała bo to modne.

Podobna sytuacja jak incele to wybory w USA, widać to tutaj u jaśnie oświeconych czy na reddicie. Czy jakikolwiek wielki lewicowiec pomyślał czemu ludzie ludzie głosują na Trumpa? Nie. Jedyne co się robi to atakuje, obraża wyborców Trumpa. Tutaj powołam się na autorytet Slavoja Zizka, jednego z ostatnich prawdziwych lewicowców, co właśnie w swoich książkach dotyka tego tematu, i sam mówi, ze gdyby był Amerykaninem to głosowałby na Trumpa, nie Clinton. Może czas się glębiej nad tym zastanowić albo jasno określić i nie nazywać lewicą tylko liberalno-konserwatywną galaretą.

I ta sama kwestia tyczy sie inceli i ich stanowiska odnośnie aborcji. Dlaczego incele nie popierają kobiet? Z czego to wynika? Pomyśl, że jesteś brzydkim, odrzucanym całe życie facetem, twoje życie to wegetacja, w internecie jedyne co dostajesz to albo obelgi albo rady ww. galaretek. Chciałbyś kochać i być kochanym. Ale nie masz na to szans. I przy tym wszystkim jesteś traktowany jak śmiec, wyśmiewany bo incel/prawiczek etc. Nie widzicie jak stworzyliście z inceli nowy proletariat? Nie widzicie jaśnie oświeceńcy, że zamiast mówić jak rozwiązać problem inceli np. zwiekszając vide Kanada liczbe imigrantek względem imigrantów? Ależ nie, woleliście wyśmiać od prawiczków/inceli pijąc kawę pod tęczową flagą. Nie widzicie też jawnej dyskryminacji niskich, co niczym się nie rózni od dyskyminacji np. czarnych. Zalecam wam zastosować tzw. zasłone niewiedzy z teorii Rawlsa. I rozpatrzcie to na takich przypadkach - orientacja, kolor skóry, wzrost. I potem się zastanówcie czy chcielibyście by być odrzucani tylko za to, że jesteście niscy. Jeśli tak to rozumiem, że analogicznie uważacie, ze jak ktoś nie chce zatrudniać kolorowych to nie ma żadnego problemu, i nie jest to rasizm.

I wracając do stanowiska inceli to jest one racjonalne z perspektywy politycznej. Dzięki waszej bucie, udawanemu oświeceniu perspektywa incela jest taka, ze kobieta to niczym XIX wieczny właściciel fabryki, myślicie, że XIX robotnik będzie walczył o prawa takowego jak ten go wykorzystuje na maksa? Nawet jeśli popieracie te postulaty, a większość ludzi popiera conajmniej zachowanie kompromisu aborcyjnego to nie staniecie po stronie tego wlaściciela fabryki. Walcząc o prawa kobiet stworzyliście nową najniższą klasę. Gdy był czas na powiedzenie nie na dyskryminację ze względu na wzrost czy wyśmiewanie prawiczków to wy mówiliście, że każdy może mieć wymagania jakie chcę równocześnie broniąc otyłych kobiet czy walcząc z tzw. slut-shaming. Jakbyście tak samo walczyli z virgin shaming to może tyle inceli by nie było.

I taka jest właśnie dzisiejsza, praktycznie na całym świecie pseudo lewica, zbiór pseudo światowych oświeceńcow nabijących się ze słabszych, niższych, brzydszych, ale robiących to pod tęczową flagą, niczym inkwizytor palący na stosie przed bramą kościoła. Zadufana w sobie zbieranina co nawet na chwilę nie chce pomyśleć co czuję drugi człowiek ale do naśmiewania się z wyborców czy to Trumpa czy Konfederacji to występuje pierwsza.
#przegryw #zwiazki #blackpill #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ff85bacebebed000a75a88f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 76
  • Odpowiedz
WybitnaHostessa: Ale wysryw. XD Człowieku, nie mieszkasz w USA, a w Polsce. Tutaj zdrowe jedzenie jest tańsze od gotowych posiłków. Oczywiście nie mówię o awokado i grejfrutach, ale Polskich, sezonowych warzywach i owocach. Kupujesz wtedy gdy jest ich dużo i są tanie, robisz z nich przetwory i masz przez cały rok jedzenie najlepszej jakości. Wolisz kawior od kiszonej kapusty? No OK, ale nie pitol mi tu o zdrowiu. XD Tak samo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: Wszystko OK, tylko nie mieszaj w to konserwatyzmu. To są progresywni (neo)liberałowie a nie żadna lewica, ale też nie konserwatyści. W świecie konserwatywnych wartości zjawisko incelizmu nie ma prawa zaistnieć. I praktyka to potwierdza. Przed rewolucją obyczajową nie było w zasadzie inceli. W społecznościach tradycyjnych (parę ich jeszcze zostało) do tej pory ich nie ma.
  • Odpowiedz
OP: @LarySocjopata

Myślę, że powód jest bardziej prozaiczny, otóż: większość osób, do których ten wpis mógłby dotrzeć poprzez neuropę ma na czarnej przegryw i blackpill. W swoim specjalnie ich unikałem i tak mi się poszczęściło, że odezwał się nawet sam @koroluk masturbartor.

Szkoda, że pod wpisami, w których merytorycznie dostaje w pipę nie zostawia żadnych, no ale cóż. Czekam na film stricte o incelach, wtedy pokażę przed milionami słuchaczy jaki z
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

Koroluk po zerknięciu na jego ostatnie wpisy to i tak widzę zrobił jakiś postęp i dostrzegł, że płacenie za kobietę czy męstwo w konserwatywnym znaczeniu raczej lewicowe nie są, a za lewicowca się wszak podaje. I jak szukałem w google tematu z przed 2 lat gdzie dawał rady typowo konserwatywne to obecnie temat usunięty.


Fajne urojenia, od zawsze jestem przeciwny płaceniu za kobietę. Nie ma żadnego postępu, konsekwentnie od lat
  • Odpowiedz
PospolityKnur: @koroluk: Pieniądze i status są jedyną kartą przetargową w rękach brzydkich mężczyzn.

Zastanówmy się co sprawia że kobieta jednak wiąże się z mężczyzną, który nie pociąga jej fizycznie (czytaj jest przegrywem). Kwestie pragmatyczne, taka kobieta myśli sobie:
-"No cóż ten miras jest brzydki jak noc i niski jak krasnal, ale ja już pierwszej młodości nie jestem na atrakcyjnego mężczyznę (czytaj Chada) nie mam co liczyć bo nie jestem wystarczająco
AnonimoweMirkoWyznania - PospolityKnur: @koroluk: Pieniądze i status są jedyną kartą ...

źródło: comment_1610146317YPWfguLlDPfqX55joKyW1A.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
NiebieskiObywatel: Różnica jest taka, że gejem czy kobietą się rodzisz i nie jesteś z tego powodu w niczym gorszy, natomiast incele są wytworem swoich życiowych wyborów i swoimi wyborami szkodzą tylko sobie. Gdyby zaczęli ćwiczyć, lepiej się odżywiać, ogarnęli szafę i zarost, mieliby powodzenie.
"Lewicowe" (w rozumieniu współczesnym) przekonania nie są więc wewnętrznie sprzeczne.
Współcześni ludzie określają się mianem prawicy lub lewicy, ale wcale nie identyfikują się z nurtami politycznymi sprzed
  • Odpowiedz
i czas pomóc incelom, mówić o realnych rozwiązaniach a nie psychologach


@AnonimoweMirkoWyznania: a te "realne rozwiązania" to twoim zdaniem co tak konkretnie? Zmuszanie kobiet, do bycia z kimś, z kim nie chcą? Kto nimi pogardza i jest wobec nich agresywny?

Widzę, że niezbyt zrozumiałaś o co chodziło w walcę o prawa kobiet. Jesteś równym człowiekiem i zyskujesz takie same prawa jakie mieli niegdyś wyłącznie mężczyzni, z tym jednak idzie utrata własnych
  • Odpowiedz
OP: @koroluk kojarzę cię z dwóch rzeczy, pierwszej to ,,poradnika'' dla przegrywów z przed 2 lat, tam jedyne co robiłes to dawałes rady typowe dla konserwatywnej opcji typu bądź męski albo miej gadane. Ta pierwsza to konserwatyzm, ta druga zakłada, że gadane to coś czego można się nauczyć. Tu odsyłam do początku tematu i słów Marksa o świadomości. Warto poczytać czasem historię przegrywów i jest dokładnie to o czym mówie, np.
  • Odpowiedz
OP: @Replica

a te "realne rozwiązania" to twoim zdaniem co tak konkretnie? Zmuszanie kobiet, do bycia z kimś, z kim nie chcą? Kto nimi pogardza i jest wobec nich agresywny?


Rozwiązań jest cała masa, czy to większa liczba imigrantek czy to kampanie społeczne np. na temat dyskryminacji niskich. Należy zlikwidować czynniki incelotwórcze u podstaw i zaakceptować, że słuszna walka o prawa kobiet wydała potworka w postaci dyskryminacji niskich, bardzo brzydkich itd.
  • Odpowiedz
OP: @koroluk ok, to cofam słowa odnośnie płacenia, to była forma domniemania z mojej strony.

Wpis usunąłem, bo poniosła mnie forma i były tam prawackie wyrażenia typu prawdziwy facet.


No to jak napisałem, były teksty o męskości i jest postęp - usunięcie.

Jednak z samą tezą się nadal zgadzam. I nie pisałem, że zmiana charakteru to łatwa rzecz.


Zmiana charakteru jest możliwa ale muszą ku temu istnieć warunki i też dana
  • Odpowiedz
Nie ma akceptacji do nazywania niskich karłem, manletem, nie ma akceptacji dla pisania, że prawdziwy mężczyzna zaczyna sie od x cm. Czas powiedzięć temu nie. Tak samo z naśmiewania się z prawiczków.


@AnonimoweMirkoWyznania: rozumiem, że akceptacji dla wyzywania od brzydul, grubasek, wielorybów, dziwolągów itd. również nie? Od idiotek, co się tylko do kuchni nadają też? Oczywiście z przeszłości seksualnej kobiet też śmiać się nie będzie można? Ani pisać że kobieta to
  • Odpowiedz