Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ostatnio był wpis pod tagiem #neuropa na temat przegrywu/incelizmu, gdzie OP chciał podjąć temat incelizmu i perspektywy incela, ekipa z neuropa oczywiście go zjechała pokazując w sumie jakim rakiem stała się dzisiejsza pseudo lewica, czyli konserwatywne bananowe dzieci udające lewice, a fundamentów lewicy nie rozumiejące. Ma to miejsce na całym świecie, gdzie inceli się atakuje, obraża, niszczy na wszelki sposób.

Zacznijmy jednak od samej sytuacji inceli. Incele są to ludzie, którzy nie mają możliwości odbycia stosunku seksualnego jak i w definicji sensu largo nie mają możliwości bycia w związku. Z czego to wynika? I tutaj już pojawia się gwałt na fundamencie lewicy, na słowach Karola Marksa ,,to byt społeczny określa świadomość, a nie świadomość określa swój byt''. Cała myśl lewicowa z definicji nie opiera się na liberalnej tezie, że możesz być kim chcesz, i że to ty sam jesteś kapitanem swojego losu. Jeżeli więc uważasz się za człowieka lewicy, piszesz pod tagiem neuropa a incelizm uważasz za efekt ich działań to jesteś kolejnym konserwatywnym osiołkiem co się przebrał za ,,lewaka'' bo to modne.
Zgodnie z słowami Marksa nie mamy wpływu bezpośredniego na to kim jesteśmy, to jak widzimy świat wynika z tego w jakim środowisku się wychowaliśmy. Kraj, czasy, miejsce, rodzina, stan społeczny, geny, otoczenie, a nie wolna wola, nie ambicje, nie marzenia. To nas określiło.

Rzecz druga odnośnie woli to hasła pokroju, że na biede nie masz wpływu ale na samotność tak. Błąd. Jak jesteś brzydki, do tego w czasach nadwyżki mężczyzn to oczywistym jest, że twoja szansa na związek jest nikła. Nie jest więc to od ciebie zależne. Wróćmy jednak znowu do fundamentów. Czy bieda ma związek z samotnością? Z urodą? Na urodę wpływają dwie rzeczy - geny, i to co jemy. Odwołam się więc do słów Ludwiga Feuerbacha, który jak Marks należał do Heglowskiej lewicy ,,jesteś tym co jesz''. Te słowa znaczą, że klasę da się określić przez jedzenie, jeśli jesz np. kawior to wiadomo, że nie jesteś biedny. Tym samym uroda idzie z biedą i klasą. I po raz kolejny pokazuje, że incel na to kim jest wpływu żadnego nie miał.

Rzecz kolejna jaką się dziś jaśnie oświecone towarzystwo pseudo lewicy zajmuje to kwestia płci i roli społecznej. Wynajdujecie co raz kolejne problemy i je definiujecie, równocześnie jak dajecie swoje oświecone rady incelom vide pewien znany ,,lewicowiec'' co robi teraz filmiki o Konfederacji to dwa lata temu ów mędrzec dawał rady oparte o typowe konserwatywne treści. Czyli masz zagadać, być męski itd. I tu znowu cytat Karola Marksa ,,filozofie tylko interpretowali świat, rzecz w tym by go zmieniać''. Pisanie o kolejnej płci to nie zmiana, to interpretacja, tak samo dawanie konserwatywnych zmian to nie zmiana, to interpretacja. Lewicowiec nie interpretuje, w lewicy chodzi o zmianę, o progresję, o walkę o prawa najniższych klas, a nie oto, co stało się modne. Nie jesteś więc lewicowcem jak skreślasz incela i go obrażasz i dajesz rady w stylu bądź mężczyzną. Jesteś konserwą co się za lewicowca przebrała bo to modne.

Podobna sytuacja jak incele to wybory w USA, widać to tutaj u jaśnie oświeconych czy na reddicie. Czy jakikolwiek wielki lewicowiec pomyślał czemu ludzie ludzie głosują na Trumpa? Nie. Jedyne co się robi to atakuje, obraża wyborców Trumpa. Tutaj powołam się na autorytet Slavoja Zizka, jednego z ostatnich prawdziwych lewicowców, co właśnie w swoich książkach dotyka tego tematu, i sam mówi, ze gdyby był Amerykaninem to głosowałby na Trumpa, nie Clinton. Może czas się glębiej nad tym zastanowić albo jasno określić i nie nazywać lewicą tylko liberalno-konserwatywną galaretą.

I ta sama kwestia tyczy sie inceli i ich stanowiska odnośnie aborcji. Dlaczego incele nie popierają kobiet? Z czego to wynika? Pomyśl, że jesteś brzydkim, odrzucanym całe życie facetem, twoje życie to wegetacja, w internecie jedyne co dostajesz to albo obelgi albo rady ww. galaretek. Chciałbyś kochać i być kochanym. Ale nie masz na to szans. I przy tym wszystkim jesteś traktowany jak śmiec, wyśmiewany bo incel/prawiczek etc. Nie widzicie jak stworzyliście z inceli nowy proletariat? Nie widzicie jaśnie oświeceńcy, że zamiast mówić jak rozwiązać problem inceli np. zwiekszając vide Kanada liczbe imigrantek względem imigrantów? Ależ nie, woleliście wyśmiać od prawiczków/inceli pijąc kawę pod tęczową flagą. Nie widzicie też jawnej dyskryminacji niskich, co niczym się nie rózni od dyskyminacji np. czarnych. Zalecam wam zastosować tzw. zasłone niewiedzy z teorii Rawlsa. I rozpatrzcie to na takich przypadkach - orientacja, kolor skóry, wzrost. I potem się zastanówcie czy chcielibyście by być odrzucani tylko za to, że jesteście niscy. Jeśli tak to rozumiem, że analogicznie uważacie, ze jak ktoś nie chce zatrudniać kolorowych to nie ma żadnego problemu, i nie jest to rasizm.

I wracając do stanowiska inceli to jest one racjonalne z perspektywy politycznej. Dzięki waszej bucie, udawanemu oświeceniu perspektywa incela jest taka, ze kobieta to niczym XIX wieczny właściciel fabryki, myślicie, że XIX robotnik będzie walczył o prawa takowego jak ten go wykorzystuje na maksa? Nawet jeśli popieracie te postulaty, a większość ludzi popiera conajmniej zachowanie kompromisu aborcyjnego to nie staniecie po stronie tego wlaściciela fabryki. Walcząc o prawa kobiet stworzyliście nową najniższą klasę. Gdy był czas na powiedzenie nie na dyskryminację ze względu na wzrost czy wyśmiewanie prawiczków to wy mówiliście, że każdy może mieć wymagania jakie chcę równocześnie broniąc otyłych kobiet czy walcząc z tzw. slut-shaming. Jakbyście tak samo walczyli z virgin shaming to może tyle inceli by nie było.

I taka jest właśnie dzisiejsza, praktycznie na całym świecie pseudo lewica, zbiór pseudo światowych oświeceńcow nabijących się ze słabszych, niższych, brzydszych, ale robiących to pod tęczową flagą, niczym inkwizytor palący na stosie przed bramą kościoła. Zadufana w sobie zbieranina co nawet na chwilę nie chce pomyśleć co czuję drugi człowiek ale do naśmiewania się z wyborców czy to Trumpa czy Konfederacji to występuje pierwsza.
#przegryw #zwiazki #blackpill #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ff85bacebebed000a75a88f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 76
@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@? kotka przy pomocy młotka. Nie mam zamiaru pochylać się nad kimś, kto jest wobec mnie agresywny, wyzywa mnie od najgorszych, uważa że nie powinnam mieć takich samych praw mimo że w ogóle mnie nie zna. Jak ktoś chce się bawić w matkę Teresę, to droga wolna. Ja widzę na świecie dużo innych problemów i innych osób potrzebujących wsparcia, które przy okazji nie sprzedadzą mi kopa w łeb.

Poza tym
OP: @eyehategod

no ładnie sie rozpisałeś, podoba mi sie że wyzywasz lewaków od prawaków xD


Bo większość to prawaki co udają lewice bo to modne.

a tak serio to nikt sie nie śmieje z brzydkich ludzi którzy nie mają partnera tylko z brzydkich ludzi którzy nie mają partnera i zwalają winę na cały świat poza sobą


Z brzydkich może się nie śmieją, z niskich i prawiczków to i owszem. Nie ma
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak ja nie lubię takiego podziału na prawicę i lewicę, bo jest bardzo umowny, a do tego wypaczony przez tłuszczę niewyedukowaną to wpis jest bardzo dobry i od razu znać rozsądnego człowieka. Tylko się domyślam jak zapewne frustrujące jest obserwowanie i świadomość tego jacy hipokryci są z tych oświeconych lewaków. Mnie lewaki nazywają prawakiem, a dla prawaków to ja jestem lewakiem i to skrajnym. Ciekawe czy w innym stuleciu, by
@Replica: Ja sobie świetnie zdaję sprawę z tego jakie to nielogiczne, ale spóbuj to lepiej sformułować. Niestety muszę się posługiwać językiem tworzonym przez hipokrytów i jak próbuję się zabezpieczać i wyrażać precyzyjnie to prędzej w trakcie wyłączą mózg i oskarżą o pretensjonalizm niż coś dotrze. Przeklinam to, że tak wszystko podważam i się nie umiem porozumieć. Żeby tak dobrze jak anon się wypowiedzieć to bym musiał chyba z 3 godziny tekst
@Ostry_Sens: ale o czym ty piszesz? Albo jesteś przeciw podzialom na lewo i prawo, albo osoby, które ci się nie podobają, szufladkujesz jako lewaków lub prawaków, żeby im dowalić. Na raz to zwykła hipokryzja jest.
@Replica: To mi przeredaguj wypowiedź, żeby uniknąć tego sztucznego podziału jak Ci się wciąż coś nie podoba. Jak Ci krytykujący moje poglądy sami są dumni z przynależności do jednej z tych grup i obie mnie szufladkują jako wroga, bo ośmielam się myśleć samodzielnie.
OP: @Ostry_Sens

@AnonimoweMirkoWyznania: Jak ja nie lubię takiego podziału na prawicę i lewicę, bo jest bardzo umowny, a do tego wypaczony przez tłuszczę niewyedukowaną to wpis jest bardzo dobry i od razu znać rozsądnego człowieka. Tylko się domyślam jak zapewne frustrujące jest obserwowanie i świadomość tego jacy hipokryci są z tych oświeconych lewaków. Mnie lewaki nazywają prawakiem, a dla prawaków to ja jestem lewakiem i to skrajnym. Ciekawe czy w