Wpis z mikrobloga

@chrominancja: Nie chce mi się tu jej punktować ale człowiek z IQ powiedzmy 70-90 bo zakładam iż autor recenzji tyle zapewne ma, nie rozumie cyklu inkwizytorskiego to sorki z głupkami się nie gada przed głupkami trzeba się bronić.. Wystarczy zobaczyć na poziom komentarzy pod recenzją. A jeśli kolega/koleżanka który/która też nie złapała iż recenzja jest o kant dupy to tez sorki i proszę raz jeszcze przeczytać cykl ze zrozumiem oczywiście :)
@chrominancja
@Bilzerian Też ostatnio to zauważyłem. W zasadzie z kanałów robionych przez kobiety trafiają do mnie może dwa bez większego wybierania materiałów. Reszta przegina z literaturą feministyczną i obyczajówkami, a czasem wręcz źle ocenia książkę, bo na przykład kobieca bohaterka była "słaba i źle zarysowana".
A teraz porównajmy je sobie do takiego Okonia w sieci. To jest przepaść.
Z perspektywy faceta polski YT oferuje żenująco mało sensownej zawartości.
@HrabiaTruposz:dobra jeden przykład 15 min do 15.30 ''Wszystkie kobieta autor uważa za obrzydliwe albo podłe i głupie'' zupełna nieprawda. Piekara nie raz w sowich cyklach w uniwersum ''Mordimera'' wręcz przypisuje kobietą mądrość , piękno, i nie raz stawiał je na wyższym poziomie intelektualnym od mężczyzn w cyklu. Szybki przykład Pani wiedźma mama Mordimera, tak jak mówię to tylko jeden przykład. Autorka recenzji ewidentnie nie umie czytać ze zrozumiem.
dobra jeden przykład 15 min do 15.30 ''Wszystkie kobieta autor uważa za obrzydliwe albo podłe i głupie'' zupełna nieprawda. Piekara nie raz w sowich cyklach w uniwersum ''Mordimera'' wręcz przypisuje kobietą mądrość , piękno, i nie raz stawiał je na wyższym poziomie intelektualnym od mężczyzn w cyklu. Szybki przykład Pani wiedźma mama Mordimera, tak jak mówię to tylko jeden przykład. Autorka recenzji ewidentnie nie umie czytać ze zrozumiem.


@chrominancja: wyżej masz
@Najmilszy_Maf1oso: czemu ja mam podawać jakieś argumenty odnośnie filmiku, który wrzuciłam? Mi się spodobał i czekam na komentarze innych. Jeśli piszą, że im się nie podoba to chciałabym jakieś argumenty, które za tym przemawiają.
Jak mam dyskutować z komentarzami "baby som gupie, na yt żadna nie robi dobrego kontentu" skoro po pierwsze nie odnosi się to do tematu recenzji, a po drugie od razu zaczyna się od obrażania?
Nie chcę dyskutować
via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@chrominancja: już kiedyś skomentowałem ten filmik pod jakimś postem na wykopie. W skrócie chodzi o to, że Ziemiański pisze jak średnio rozgarnięty gimnazjalista, ale autorka recenzji przypieprza się nie do tego o czym jest ta książka, tylko do tej infantylnej seksualizacji świata jaką serwuje autor książki. A ta seksualizacja to dla mnie też po części nurtu fantasy w jakim porusza się Ahaja ( nurtu jaki po części reprezentowała choćby Xena).

Zestawianie
@chrominancja wyłączyłem oo kilku minutach, dlatego nie odniosę się do całości tej pseudorecenzji.
Porównywanie świata z "Gry o Tron" i cyklu inkwizytorskiego jest z dupy, bo to zupełnie inna wizja świata.
GoT to taki klasyczny tasiemiec fantasy, jest dużo złota, trochę potworów, złote smoki, zamki, rycerze, barbarzyńcy, uczty i cała reszta klasyki. Może i czasem nieco strasznie i obco, ale z grubsza rozumiemy bohaterów i ich motywację.
W cyklu inkwizytorskim Piekara przedstawił