Wpis z mikrobloga

@chrominancja: Nie chce mi się tu jej punktować ale człowiek z IQ powiedzmy 70-90 bo zakładam iż autor recenzji tyle zapewne ma, nie rozumie cyklu inkwizytorskiego to sorki z głupkami się nie gada przed głupkami trzeba się bronić.. Wystarczy zobaczyć na poziom komentarzy pod recenzją. A jeśli kolega/koleżanka który/która też nie złapała iż recenzja jest o kant dupy to tez sorki i proszę raz jeszcze przeczytać cykl ze zrozumiem oczywiście :)
  • Odpowiedz
@chrominancja
@Bilzerian Też ostatnio to zauważyłem. W zasadzie z kanałów robionych przez kobiety trafiają do mnie może dwa bez większego wybierania materiałów. Reszta przegina z literaturą feministyczną i obyczajówkami, a czasem wręcz źle ocenia książkę, bo na przykład kobieca bohaterka była "słaba i źle zarysowana".
A teraz porównajmy je sobie do takiego Okonia w sieci. To jest przepaść.
Z perspektywy faceta polski YT oferuje żenująco mało sensownej zawartości.
  • Odpowiedz
@chrominancja: Kasia <3 Piekary jeszcze nie widziałam, ale na recenzji Achaji się nieźle uśmiałam ( ͡° ͜ʖ ͡°) nawet ją wrzuciłam na wykop i komentarze nie były takie tragiczne xD
  • Odpowiedz
@HrabiaTruposz:dobra jeden przykład 15 min do 15.30 ''Wszystkie kobieta autor uważa za obrzydliwe albo podłe i głupie'' zupełna nieprawda. Piekara nie raz w sowich cyklach w uniwersum ''Mordimera'' wręcz przypisuje kobietą mądrość , piękno, i nie raz stawiał je na wyższym poziomie intelektualnym od mężczyzn w cyklu. Szybki przykład Pani wiedźma mama Mordimera, tak jak mówię to tylko jeden przykład. Autorka recenzji ewidentnie nie umie czytać ze zrozumiem.
  • Odpowiedz
dobra jeden przykład 15 min do 15.30 ''Wszystkie kobieta autor uważa za obrzydliwe albo podłe i głupie'' zupełna nieprawda. Piekara nie raz w sowich cyklach w uniwersum ''Mordimera'' wręcz przypisuje kobietą mądrość , piękno, i nie raz stawiał je na wyższym poziomie intelektualnym od mężczyzn w cyklu. Szybki przykład Pani wiedźma mama Mordimera, tak jak mówię to tylko jeden przykład. Autorka recenzji ewidentnie nie umie czytać ze zrozumiem.


@chrominancja: wyżej masz
  • Odpowiedz
@Najmilszy_Maf1oso: czemu ja mam podawać jakieś argumenty odnośnie filmiku, który wrzuciłam? Mi się spodobał i czekam na komentarze innych. Jeśli piszą, że im się nie podoba to chciałabym jakieś argumenty, które za tym przemawiają.
Jak mam dyskutować z komentarzami "baby som gupie, na yt żadna nie robi dobrego kontentu" skoro po pierwsze nie odnosi się to do tematu recenzji, a po drugie od razu zaczyna się od obrażania?
Nie chcę dyskutować
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@chrominancja: już kiedyś skomentowałem ten filmik pod jakimś postem na wykopie. W skrócie chodzi o to, że Ziemiański pisze jak średnio rozgarnięty gimnazjalista, ale autorka recenzji przypieprza się nie do tego o czym jest ta książka, tylko do tej infantylnej seksualizacji świata jaką serwuje autor książki. A ta seksualizacja to dla mnie też po części nurtu fantasy w jakim porusza się Ahaja ( nurtu jaki po części reprezentowała choćby Xena).

Zestawianie
  • Odpowiedz
@chrominancja wyłączyłem oo kilku minutach, dlatego nie odniosę się do całości tej pseudorecenzji.
Porównywanie świata z "Gry o Tron" i cyklu inkwizytorskiego jest z dupy, bo to zupełnie inna wizja świata.
GoT to taki klasyczny tasiemiec fantasy, jest dużo złota, trochę potworów, złote smoki, zamki, rycerze, barbarzyńcy, uczty i cała reszta klasyki. Może i czasem nieco strasznie i obco, ale z grubsza rozumiemy bohaterów i ich motywację.
W cyklu inkwizytorskim Piekara przedstawił
  • Odpowiedz