Wpis z mikrobloga

@Nihas: Tyle ze zapowiadali niewiadomo jaka pandemie, trupy leżące ba ulicach, spalarnie zwłok które nie wyrabiają i tak dalej, a w sumie dla normalnego obywatela zmieniło się tyle ze co jakiś czas zamykają galerie po nic i musza nosić maseczki
  • Odpowiedz
Tyle ze zapowiadali niewiadomo jaka pandemie, trupy leżące ba ulicach, spalarnie zwłok które nie wyrabiają i tak dalej,


@Megawonsz_dziewienc: Bardziej bym powiedział, że ludzie sami się nakręcali.

w sumie dla normalnego obywatela zmieniło się tyle ze co jakiś czas zamykają galerie po nic i musza nosić maseczki


Dopóki nie przejdzie ciężko covid, lub nie będzie musiał się dostać do szpitala z innego powodu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Zielonykubek: Tak jak podczas I wojny światowej przez pierwsze kilka miesięcy liczby ofiar szokowały, ale społeczeństwo w każdym kraju zaangażowanym szybko przechodziło nad listami poległych do porządku dziennego. Ofiar covid jest mniej wiecej tyle samo co po pierwszym roku WWI
  • Odpowiedz
@Zielonykubek: Bo wprowadzili stronę gdzie te dane są podawane trochę wcześniej, więc publikajca na Twitterze nie jest takim wydarzeniem no i teraz się jakby "wypłaszczyło"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Zielonykubek: mam już #!$%@?, bo z całą rodziną przeszedłem, rodzice też, nawet teściowie są w trakcie. Nikt nie umarł, wszyscy czują się dobrze.
Lepiej niech #!$%@? pozwolą bez masek chodzić na zewnątrz, bo już mam dosyć.
  • Odpowiedz
@Megawonsz_dziewienc: dla jednego normalnego obywatela nic się nie zmieniło oprócz pozamykanych galerii, a dla innego normalnego obywatela nic się nie zmieniło oprócz pozamykanych galerii i pochowania kilku bliskich ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
bezobjawowo?


@mateusz-zahorski: a propos tego, był na Interii artykuł o tym jak połowa Hiszpan ma covid bezobjawowy z racji tego rzucił mi się w oczy świetny coment pod tym "artykułem" :

Ktoś tu kompletnie oszalał ! Połowa "zainfekowanych" przechodzi tę śmiertelną zarazę...BEZOBJAWOWO ? To

co to za pandemia ? Co to za straszna choroba , o której masz szanse się dowiedzieć jak zrobisz test ? Wychodzi

na to , że bezobjawowi
  • Odpowiedz
@windows95:

"Na pierw­szej stro­nie
mel­du­nek o za­bi­ciu 120 żoł­nie­rzy

woj­na trwa­ła dłu­go
moż­na się przy­zwy­cza­ić

tuż obok do­nie­sie­nie
o sen­sa­cyj­nej zbrod­ni
z por­tre­tem mor­der­cy

oko Pana Co­gi­to
prze­su­wa się obo­jęt­nie
po żoł­nier­skiej he­ka­tom­bie
aby za­głę­bić się z lu­bo­ścią
w opis co­dzien­nej ma­ka­bry

trzy­dzie­sto­let­ni ro­bot­nik rol­ny
pod wpły­wem ner­wo­wej de­pre­sji
za­bił swą żonę
i dwo­je ma­łych dzie­ci

po­da­no do­kład­nie
prze­bieg mor­der­stwa
po­ło­że­nie ciał
i inne szcze­gó­ły

120 po­le­głych
da­rem­nie szu­kać na ma­pie
  • Odpowiedz