Wpis z mikrobloga

@Joxek: roadmap przewidywał kopalnie pod koniec 2018.
@sortris pisał, że nie wyszło, spoko. Rok temu wywoływałamgo do tablicy i po wielu mękach udało się, że do końca stycznia 2020 mieli przedstawić szczegółowe plany na dalszy rozwój.
To już rok od dwóch lat kiedy padły jakiekolwiek obietnice/zajawki.
Czyli przez dwa lata cisza, wreszcie po długiej przerwie obietnica wyjaśnień i od tego czasu upływa już rok. Łącznie trzy lata mydlenia oczu xD.
@okamyczek: @Joxek: aktualnie pracujemy nad nową grą, która jest dużo bardziej obiecującym tytułem. Być może dzięki niej w końcu uda się zatrudnić kogoś do pomocy przy tworzeniu kopalni. Ciekawi mnie ile osób wydało chociaż złotówkę w Blocky Farm, a które tak bardzo nas rozliczają z naszej pracy. Jest poniedziałek godzina 18:42, a ja nadal pracuję, leci już 12. godzina pracy.

Przeliczyliśmy się z roadmapą do Blocky Farm tak samo jak
@sortris: Nie no spoko, wyjaśnione jasno i klarownie.

aktualnie pracujemy nad nową grą, która jest dużo bardziej obiecującym tytułem. Być może dzięki niej w końcu uda się zatrudnić kogoś do pomocy przy tworzeniu kopalni.


Oby, bo gra uwazam dalej ma mega potecjal. Pozdrawiam:)
@sortris: Dziwisz się? Ja pierwszy raz widzę mowę o tym, że się przeliczyliście. Nie było by pytań, gdyby takie wyjaśnienie padło wcześniej.
Życzę z całego serca, aby nowy projekt udał się (dla odmiany) lepiej niż prognozujecie, bo Blocky Farm było dla mnie powiewem świeżości wśród gier na Android, czymś ekstra i czymś czego początki zawsze będę miło wspominał.
@Pan_Cerny rozumiem Was. Ciągle mam nadzieję, że kiedyś dodamy do Blocky Farm wszystko co było obiecane. To moja ulubiona gra i mam do niej ogromny sentyment. Natomiast jestem w szoku, że po tylu latach ludzie są nadal zaangażowani i nadal grają. To był zdecydowanie zbyt duży projekt jak na pierwszą grę naszego studia.
@sortris:

a i tak nowa gra po 10 miesiącach prac daje nam większe przychody


może ludzie byliby bardziej skłonni dorzucić grosza widząc jakiekolwiek zmiany w grze, nie tylko kosmetyczne. Kiedy wyszła aktualizacja do BF, która dodała coś więcej niż nowe karty (które nie są funkcjonalnością) czy też eventy, które są od początku takie same? BF ma zdecydowanie większy potencjał niż produkt, którym się obecnie zajmujecie, gdzie można wejść raz, zapomnieć o
@FateDestiny mylisz rozwijanie gry przez 3.5 roku z wydaniem jej wczoraj. Zobacz ile wersji gry i ile nowych rzeczy zostało dodanych od premiery i może wtedy zrozumiesz inny punkt widzenia. Blocky Farm to przyjemna gra, która ma skopanych wiele fundamentalnych mechanik i wszelkie próby poprawy tego stanu nie przyniosły skutku. Nawet zatrudnienie profesjonalnego game designera nie pomogło, tak samo nie pomógł udział w profesjonalnych programach wspierających startupy. Wyobraź sobie, że po takim
@sortris: W takim razie dobrze byłoby, gdyby twórcy dali jakikolwiek feedback o tym co się dzieje. Przy wydaniu BF było zrobione znalezisko, więc fajnie byłoby przeczytać w jakim stanie aktualnie jest gra w takim samym stylu, bo teraz pytania o dalszy rozwój BF wracają jak bumerang, a w każdym wpisie dowiadujemy się czegoś nowego. Gra ma ogromny potencjał, a widać to było jak ludzie przyjęli ją na samym początku.
@FateDestiny po pierwsze, staram się odpowiadać na większość zawartych tutaj pytań najbardziej szczerze jak się da. Jeśli nowa gra zapowiada się lepiej finansowo to o tym mówię. Jeśli zaczynaliśmy mieć dosyć rozwijania Blocky Farm po prawie 4 latach, piszę o tym. Popełniliśmy bardzo duży błąd zapowiadając kilka dużych aktualizacji do przodu. Byliśmy wtedy mocno rozpędzeni i wierzyliśmy, że wszystko pojdzie zgodnie z planem i że wystarczy nam sił. Nie chowamy głowy w