Wpis z mikrobloga

@JesusOfSuburbia: po prostu ten gość jest na tyle inteligentny, żeby zauważyć, że nie ma tu za bardzo z kim dyskutować. Na merytoryczne pytanie merytorycznie odpowie, ale tutaj takich pytań nie ma. Tutaj nawet nie ma dyskusji na poziomie. Tutaj jest "#!$%@? milicja, zomo, psy kaczyńskiego, łamio konstytucje i prawo (nie wiem jakie ale tak wszędzie piszo więc to prawda!!11)" itp. Generalnie miernota intelektualna i margines społeczny. Większość to mentalne sebiksy, z
@JesusOfSuburbia wcześniej ludzie (o ile można tak nazwać byty które chcą mieć swoje 5 minut na tym portalu) nie pisali takich głupot. Jak się zaczęła pandemia, to 99% wpisów do niego to były "jak to jest stracić w tydzień cały szacunek na który policja pracowala 30 lat?" i tego typu bzdury. Nie dziwię sie że nie odpisywał, bo szkoda klawiatury na idiotów. A jak potem przy okazji przejęcia protestów kobiet przez politycznych
po prostu ten gość jest na tyle inteligentny, żeby zauważyć, że nie ma tu za bardzo z kim dyskutować


@pogromca_idiotow: niestety jest to prawda. Ostatnio na wykopie to sie czuje jak na lawce pod blokiem 15lat temu. Nic innego nie uslyszysz tylko o #!$%@? policji i o tym jak to oni sa zli. Zadnych argumentow tylko JP100%, a jak sie nei zgadzasz to jestes konfidentem. I mowie to ja, ktory raczej
@WuDwaKa: Jaki to jest pajac... Jeszcze wmawia coś takiego, że "jeśli policjant nie zabezpieczył wystarczających dowodów, to wygrałeś".

Jednocześnie mówiąc, że to nie na obywatelu spoczywa obowiązek udowadniania swojej niewinności.

Więc tu spotykamy się ze standardowym trybem - zdanie dwóch policjantów, kontra twoje zdanie i sąd wyda wyrok przeciwko Tobie, bo siłą rzeczy inaczej nie może, nawet jeśli policjanci kłamią, a zawsze są w parach minimum i nie będą zeznawać przeciwko
śmieszy mnie jak szybko ewakuował się z wykopu jakoś przy początku pandemii jak się zaczęło #!$%@? policji xD musi mieć silną psychikę


@JesusOfSuburbia: nie on pierwszy się chwilę popromował na wykopie, a jak już suby na YT się zgadzały do poszedł w #!$%@? ¯\_(ツ)_/¯

spoko gada, ale zapomina że są policjanci, którzy normalnie nadużywają swojej władzy. Nawet wymuszenia mogą nastąpić.


@matkaPewnegoMirka: nie zapomina, tylko wmawia, że wszystko będzie ok, wystarczy