Wpis z mikrobloga

@ibeafraidi: na pewno nie cersanit, drogie to i mechnizm wolnopadający zepsuł się po 2 latach, łapie kolory wszelkich demostsów, trzeba się namęczyć żeby zmyć niebieskie plamy. Nigdy więcej tego szajsu.
@ibeafraidi każdy chwali co ma. Wszystkie bezrantowe chlapią mniej lub więcej. Mniej bo sobie ludzie wodę skręcają i potem piszą "u mnie nie chlapie" XD.

Sam mam Grohe Triple Vortex z powłoką antybakteryjną. Misa posiada trzy wyloty wody tworząc wir z wylatującej wody, który zabiera wszystko.
@mx2: Jak się sprawuje miska? Planuję kupić excelenta w wersji dłuższej. Czy mocowanie do ściany jest stabilne? Czy tylna ścianka jest wystarczająco oddalona (nieczystości się nie przyklejają?). Pytam bo firma mało popularna i mało informacji w internecie.
@acojatamwiem: po ponad pół roku uzytkowania wiekszej jak i mniejszej miski nie mam uwag, są solidnie wykonane, mocowanie jest stabilne, nie wychlapują wody podczas spłukiwania, tylna scianka jeszcze nigdy nie zebrała nieczystości. Poleciła je nam projektantka w salonie z ceramika i nie żałuje wyboru. Mam nadzije, że troche pomogłem :)