Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się dlaczego ludzie nienawidzą tak Donalda Trumpa, w zasadzie od początku jego kadencji. Jest aż taki zły? Jest ekscentrykiem, to fakt, jest nawet trochę chamski, to fakt, nawet czasem brakuje mu ogłady i rozumu, to fakt. Ale jest aż taki zły żeby tak go marginalizować?

#polityka #geopolityka #usa #trump
Pozdzierany_Gumolit - Zastanawiam się dlaczego ludzie nienawidzą tak Donalda Trumpa, ...

źródło: comment_1610437210HHnJvPcIH1lVs8dP1IG6oe.jpg

Pobierz
  • 34
Żeby zrozumieć dlaczego go nienawidzą, musiałbyś poczuć ten lewacki vibe - wiele z ich oskarżeń nie trzyma się kupy, a przy próbie dowodowej narracja rozpada się jak domek z kart.
Nienawidzą go pewnie dlatego, że wyprowadził gospodarkę kraju na nowe szczyty, nie zaczął żadnej wojny no i znienacka sprzątnął fotel prezydenta Clintonowej
Każdy ma jakieś sympatie i antypatie, a Trump jest bardzo polaryzujący, albo go ludzie bardzo lubią, albo nienawidzą, a gdzie nienawiść w sercu tam wychodzą demony.
@TenTypZez: Mi się wydaje że większość politykow reprezentuje zbliżony poziom, pomimo odrębnej przynależności. Natomiast Trump pomimo swojej bucowatości, trudnego charakteru i nieroztropności, wydaje mi się jednym z lepszych dotychczasowych prezydentów USA. Jedyne co mi w nim bardzo przeszkadza to podejście do zmian klimatu, tutaj stawiam na Bidena. Generalnie mam nadzieję że Biden się sprawdzi, nie jestem fanbojem ani republikanów, ani demokratów, jeśli kandydat mnie do siebie przekona, to mnie ma.
@Pozdzierany_Gumolit: Ty już serio tak przywykłeś do tego pajacowania w polityce, że nie pamiętasz jak było kiedyś? Kiedy prezydent nie pisał na twitterze do dyktatora korei, że ma większy przycisk i większe rakiety? Ja już pomijam jego bzdurne poglądy, denializm klimatyczny itp itd, ale sam sposób bycia i sprowadzenia polityki do poziomu dna, aby największe rednecki mogły się czuć reprezentowane, to nie jest coś normalnego.