Wpis z mikrobloga

@hohohohoho: bez recepty lekarstwa nie mają tak dobrego działania. One zresztą nie tyle redukują stres, co sprawiają, że jesteś otępiony. Czy zmęczenie spowoduje u Ciebie brak odczuwania stresu? Sam sobie odpowiedz. Bez recepty zresztą działają jak zwykle ziółka typu melisa, czy rumianek więc szału nie ma. Rekomenduję terapię poznawczo behawioralną.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hohohohoho: kozłek lekarski, czyli waleriana. Tarczyca bocznokwiatowa, smakuje jak siano, ale z cytryna jest spoko.

Ale jesli chcesz silne, idz do psychiatry niech Ci da cos przeciwlekowego, byle nie benzo.
  • Odpowiedz
@RugFlippeor: Jeszcze bardziej otumaniające, niestety. Stresu będziesz czuł mniej, ale to jest kwestia upośledzenia układu nerowego. Będziesz się czuł bardzo obojętnie, do tego dojdzie zmęczenie. Ja brałam różne: hydroksyzyna, Spamilian, Chrolprotixen, Afobam(wszystkie na receptę) i po każdym z nich szłam spać w przeciągu kilku godzin i to była kwestia ponad 10-godzinnego snu. Za to psychoterapia może zdziałać cuda, pozwoli Ci radzić sobie w obliczu różnych emocji, zrozumieć siebie, poobserwować w trakcie
  • Odpowiedz